Mitkä on parhaat kengät kärryjen työntöön?

Itse käytön risman Kuoma kenkiä.
4271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Äiti sano et kärryjen työnnössä mun täytyy laittaa Nalle Puh töppöset kun ne on nii pehmeet.Kokeile vartio setä sinäki niitä.

    Äänestä

jos sinäkin pikku hinttaripelle vetäisit ittes jojoon, Suomen idioottikanta vähenisi taas yhdellä.

Äänestä
  • sinä et tulisi tänne tekniikan puolelle ollenkaan,vaan keskittyisit pelle vaan siihen kärryjen työntöön,sekin kun on selkeesti sulle liian hyvä homma!!hahahahahahah....ei ole niin arvokasta hommaa mihin vartia soveltuis..tai kykenisi..

    arvostan ihan perus ammattimiehiä enemmän kun näitä luuseri kärryorjia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyselijä4343554354 kirjoitti:

Itse käytön risman Kuoma kenkiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu