Onko kenelläkään kokemuksia tästä alueesta?
http://www2.kauhajoki.fi/camping/
Nummijärvi Camping
10
3429
Vastaukset
- että ei kellään
vielä ole kokemuksia sieltä.
- misar
mutta melko hiljainen ja jo parhaat päivänsä nähnyt. Välillä nuoriso valtaa telttoineen paikan.
- Eliaskias
Haha. Alue ei todellakaan ole mikään uusi. Mielestäni se on sijainnut "naapurissani" niin kauan kuin muistan. Paikkana ihan menettelevä. Kesällä mukava käydä istuskelemassa "baarin" terassilla. Ikävä kyllä, siellä saattaa aina silloin tällöin olla paikallisia vanhoja miehiä, jotka ovat maistelleet alkoholia elämänsä varrella hieman enemmänkin. Saattavat joskus pilata tunnelman.
Olen n. kerran kesässä varannut Sapatti-saunan järven rannalta muutamaksi tunniksi ystävieni kanssa. Olemme saunoneet, uineet ja grillanneet. Ihana paikka, ranta on pitkälle matalaa, mutta kauempana tulee syvempi kohta "yhtäkkiä".
Suosittelen paikkaa kenelle tahansa. Rauhallinen ja siisti, paitsi Nummirockin aikaan juhannuksena. Silloin on liikenteessä sekalaista seurakuntaa. - Eloveeena
Todella kiva paikka!!!!Olemme olleet siellä useasti,asuntovaunulla ja joskus myöskin ihan mökki majoituksessa.Palvelu on mitä parhainta ja Ruoka hyvää!!!:)siellä on niin sanotusti "kotoinen tunnelma".Suosittelen...!!!!!
- Tietäväinen!
Kyseinen leirintälue on saanut uuden omistajan. Ravintola aukeaa maaliskuun alussa lentotapahtuman yhteydessä.
http://airpilot.pp.fi/nummijarvi/ - elvis2017
Palvelu oli paska
- Anonyymi
Ei jatkoon. Edelleenkään.
- Anonyymi
Kierrä ja kaukaa...
- Anonyymi
On kokemusta. Valitettavasti
- Anonyymi00010
Kiertäkää kaukaa niin kauan kun tuo yks juoppo huijari on siellä. Siihen on syy miksi paikalliset eivät olleet kovin innokkaita tuosta valinnasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle233061Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122149Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.692000Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1001843Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761583Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥401356Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta141292Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001275- 1111085
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151066