Nummijärvi Camping

Anopinkieli86

10

3081

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • että ei kellään

      vielä ole kokemuksia sieltä.

    • misar

      mutta melko hiljainen ja jo parhaat päivänsä nähnyt. Välillä nuoriso valtaa telttoineen paikan.

    • Eliaskias

      Haha. Alue ei todellakaan ole mikään uusi. Mielestäni se on sijainnut "naapurissani" niin kauan kuin muistan. Paikkana ihan menettelevä. Kesällä mukava käydä istuskelemassa "baarin" terassilla. Ikävä kyllä, siellä saattaa aina silloin tällöin olla paikallisia vanhoja miehiä, jotka ovat maistelleet alkoholia elämänsä varrella hieman enemmänkin. Saattavat joskus pilata tunnelman.

      Olen n. kerran kesässä varannut Sapatti-saunan järven rannalta muutamaksi tunniksi ystävieni kanssa. Olemme saunoneet, uineet ja grillanneet. Ihana paikka, ranta on pitkälle matalaa, mutta kauempana tulee syvempi kohta "yhtäkkiä".

      Suosittelen paikkaa kenelle tahansa. Rauhallinen ja siisti, paitsi Nummirockin aikaan juhannuksena. Silloin on liikenteessä sekalaista seurakuntaa.

    • Eloveeena

      Todella kiva paikka!!!!Olemme olleet siellä useasti,asuntovaunulla ja joskus myöskin ihan mökki majoituksessa.Palvelu on mitä parhainta ja Ruoka hyvää!!!:)siellä on niin sanotusti "kotoinen tunnelma".Suosittelen...!!!!!

    • Tietäväinen!
    • elvis2017

      Palvelu oli paska

    • Anonyymi

      Ei jatkoon. Edelleenkään.

    • Anonyymi

      Kierrä ja kaukaa...

    • Anonyymi

      On kokemusta. Valitettavasti

    • Anonyymi00010

      Kiertäkää kaukaa niin kauan kun tuo yks juoppo huijari on siellä. Siihen on syy miksi paikalliset eivät olleet kovin innokkaita tuosta valinnasta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      188
      5210
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      78
      4269
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      75
      3000
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      237
      2425
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      120
      2208
    6. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      80
      1602
    7. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      244
      1327
    8. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      945
    9. Haluaisitko kaivattusi

      kanssa ensiksi seksiä ja sen jälkeen puhumista?
      Ikävä
      62
      866
    10. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      24
      855
    Aihe