ja mitä lentoyhtiötä suosittelet kun mukana 2 pientä lasta? Olen yrittänyt netistä etsiä mutta kaikki hinnat 1000 euroa ja ylöspäin eikö halvemmalla löydy? Matkanajankohta oisi syksyllä ja siis pelkkää lentoa saigoniin etsin.
Mistä halvimmat lennot?
5
1269
Vastaukset
- lennot
Eipä sinne alle tonnilla pääse.
Sinne muutenkin kovin vähän lentoja
Euroopasta mutta Air France ainakin lentää.
Näkyy olevan alkaen 1033e Helsingistä. - ....
bongata Finskin tarjouslento esim. Kantoniin (Guanqzhou tjsp.) ja sieltä jollain paikallisella kyydillä Saigoniin.
- ..........................
Ota lennot bangkokiin finskillä ja sieltä air asialla saigoniin. Itsellä on tuollaset lennot varattu ja hintaa tuli joku 700/nuppi.
- Moskovan kautta
Aeroflotilla pääsee Moskovan kautta Hanoihin. Eli Hki-Moskova väli Finnairilla ja jatko Aeroflotilla. Aeroflot lentää vain tiettyinä päivinä. Tämä vaihtoehto tällä hetkellä halvin, alle 900 eur.
- katsoin vain
Että jos lentää Nettilipulla Bankokiin (http://fi.seat24.com antoi menopaluu lipun 691€)
Sitten www.airasia.com lentää Bankok - Hanoi (minne olen itse menossa) menopaluu oli kait tuhantisen Bahtia..eli siis dollareitahan he haluaa...mitä se nyt sitten on 30$?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sua j-mies!
Enkä oikeesti ymmärrä miksi. Eihän me tunneta ees kovin hyvin. Mut haluaisin sun kanssa jotain säätöä sit kai vaan 🫦605780Voi itku! Sanna Marinilla EI OLLUT mitään tekemistä jäänmurtajakauppojen kanssa
Miten tässä näin kävi? Sanna-kultti paniikissa.2064737En välttämättä koskaan aikaisemmin tosissani uskonut mihinkään sielunkumppanuuteen ym
Ennen kuin tapasin sinut. Oudointahan tässä on että ollaan tiedetty toisemme kuitenkin vuosia ja enemmän vuosia, mutta v164212Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?
Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k663714- 513671
- 113401
- 873382
SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa
SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah693233- 332921
Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia342591