Eli siis noiden nokia 5610 XpressMusic ja nokia 5310 XpressMusic hyviä ja huonoja puolia haluaisin tietää. Ja mielellään haluaisin ehdotuksia muista saman hintaluokan nokian puhelimista, mitkä olisi hyviä vaihtoehtoja? Eli noin 200-300 euroa olisi se hintahaarukka. Mielellään melko samanlaisilla ominaisuuksilla kuin noissa: ok kamera ja edes jonkinlainen musiikinkuuntelu mahdollisuus sekä bluethooth myös.
Nokia 5610- VS. 5310XpressMusic.
Kumpi parempi?
1290
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Itellä ollu toi 5610 pari kuukautta ja hyvä kapula on ollu, ei mitään ongelmia. ainut että haluan takas s60 puhelimen ni vaihan tohon uuteen N95:een. va jos tuo s40 riittää käyttäjälle ni älyttömän hyvä kännykkä.
N73 on melkosamanlainen ominaisuuksiltaa paitsi siinä on se s60 käyttis jos se pitää olla mutta muuten se on minusta huonompi ku 5610. ja onha 5610 parempi ku tuo 5310.
Hyvinä puolina 5610:ssa on hyvät äänet ja soitin sekä tummanäyttö ja tuo "pikavipu" ja huonona kamera