Kirjeystävää?

Löytyisiköhön tällä tapaa kirjeystävää keski-ikäiselle naiselle?
Etsin siis ihan tavalista kirjeystävää, jonka kanssa voisi jutella ihan mistä vain. Ikä n. 35-60v.
2385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

moi!
olen varmaankin vähän myöhässä, tai aika paljonkin. olet saanut varmasti paljon postia ja mukavia kavereitakin täältä. jos kuitenkin vielä tarviit tai haluat lisää niin tässä olis hämeestä vielä yksi mies juttukaveriksi.
en tässä sen kummemmin itseäni esittele muuten kuin että olen 46v jos kuitenkin vielä kerkiät niin sitten seuraavassa lisää sulle. tv erkki

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nainen -50 kirjoitti:

Löytyisiköhön tällä tapaa kirjeystävää keski-ikäiselle naiselle?
Etsin siis ihan tavalista kirjeystävää, jonka kanssa voisi jutella ihan mistä vain. Ikä n. 35-60v.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu