Virus...ko?

Moiks,meiliini tuli tänään Zone-labs,Douple Your defense,liitteelinen kirje.Tiedän että olen skitso, mutta uskallanko avata sen?Kiitos T:Mari
3593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos et odottanut saavasi sieltä kirjettä niin miksi helvetissä menisit sen liitteitä avaamaan???
Suosittelen poista se posti!!

Äänestä

Katsoppa keltä se on tullu,jos on joku aivan outo osoite niin en itse ainakaan avais.

Äänestä

jos siinä on liitetiedosto ni älä avaa. Muuten senkun luet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mari kirjoitti:

Moiks,meiliini tuli tänään Zone-labs,Douple Your defense,liitteelinen kirje.Tiedän että olen skitso, mutta uskallanko avata sen?Kiitos T:Mari

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu