miks

toi tyhmä seriffi poistaa aina noi mun Gm jutut? Ei oo laitonta hakee apua!!!!!
1202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Suomi24 ylläpito ei ole velvoittanut minun kommentoimalla viestin poistoa, tai yleensä pitää minkäänlaista blogia poistetuista/siirretyistä viesteistä. Mikäli sinun viestissä on jonkinlaista suomi24 sääntöjen vastaista tai yleensäkin EULA:n vastaista, viesti poistuu. Mikäli et ole tyytyväinen minun työskentelyyni, ota yhteyttä palaute lomakkeen kautta suomi24 ylläpitoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aijuuko kirjoitti:

toi tyhmä seriffi poistaa aina noi mun Gm jutut? Ei oo laitonta hakee apua!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu