Moikka
Olen tehnyt vuosia sijaisuuskeikkoja ympäri Suomea eri oppilaitoksissa. Olin joku vuosi sitten Satakunnassa sijaitsevassa naisvaltaisessa käsi/taideoppilaitoksessa. Monet opettajista olivat paikallisia pitkänlinjan ihmisiä, viattomia ja tasaisia. Monenmoisten opintosuunnitelmien kehittämisprojektien takia joutui iltaisin jäämään koululle. Jotkut naiskollegoista oli varsin hyvännäköisiä vaikkakin minua vuosia vanhempia. Kaikenlaista silmäpeliä harrastin kaikkien kanssa vuorollaan. Tuli taas yhdessäsuunnittelu-ilta, terhakka ja piukan tuntuinen 45-naisope pyysi minut työhuoneeseensa käymään asioita läpi. Hetken verran keskusteltiin koulun kehittämissuunnitelmasta, naisopen katse alkoi viipyillä silmissäni. Alkoi tuntua että kohta naidaan, jätin tarkoituksella fyysisen aloitteen hänelle. Samassa hän koskettikin kättäni ja sanoi: kuule me ollaan täällä ihan kaksin ja ... jatkoin siihen: olen jo pitkään ollut ihastunut sinuun. Tämän jälkeen naisope muuttui avoimen kiihkeäksi ja aloitimme intohimoisen suutelun. Hän avasi housuni ja veti veti esiin turvonneen kaluni alkaen nuolemaan sen päätä. Samalla hän kertoi nähneesä minusta kuumia unia vähän väliä. Kova paine pullisti kaluni kunnon mittoihin. Avasin hänen napitetun paidan ja poistin rintsikat, esiin pulpahti persoonallisen pienet rinnat. Nännit olivat yläviistoon suuntautuvat. Tyhjäsimme hänen työpöytänsä papereista ja mapeista. Hameen vedin vuotärölle ja olin jo tulemassa päälle mutta hän ohjasikin minut nuolemaan tussuaan. Tussu maistui päivän pesemättömänä olleelle, nuolin kuitenkin pitkään ja nöyrästi tuota luonnontilaista karvapesää samalla pyörittäen sormeani hänen vaginassaan. Sitten hän käännähti sanoen ottavansa nyt kivekset suuhunsa, hän pyöritteli pussejani suuussaan samalla runkaten kaluani. Hetkeksi otti vielä terskankin suuhunsa ja sitten ohjasi sen häpyynsä. Nussiimme niin että pöytä notkui ja kolisi patteriin. Naisope imi samalla alahuultani uikuttaen. Aikamme rummutettuamme saimme räjähtävät orgasmit. Hän sanoi että kaluni muoto oli erityisen onnistunut kun se kaartui päästä heiman alaspäin, osui kuulemma tappi reikäänsä. Seuraavana päivänä olimme kuin mitään ei olisi tapahtunut, tuntui kiihottavalta kulkea koulun käytävillä toistemme ohi vain asiallisesti tervehtien. Seuraavalla viikolla oli taas iltatyötä. Sama naintisessio toistui, mutta nyt oli hänellä kuivempi jakso tussussaan joten hän halusi voidella kaluni huulirasvallaan ennen panoa jotta luisto pelasi. Myöhemmin hän otti tavakseen rasvata huuliaan opettajien kokouksessa samalla rasvapuikolla, silloin aina kaluni koveni niin että jäin istumaan muiden ottaessa kahvia. Myöhemmin kävin silloin tällöin saunomassa hänen mökillään merenrannassa. Nyt ei olla nähty pariin vuoteen.
ope+ope
ope
2
6452
Vastaukset
- meksi
vähän aitoo!!!
- ope
mitä toinyt sit tarkoittaa? onko aitoo vai ei? vittu muuta Aitooseen jos ei aitoo!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2487529Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393951Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1172208Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy261617- 461500
- 331392
Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3421204Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.1411012Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23948Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä8943