Seksiä leirintäalueella

KKorppi

Seksiä leirintäalueella


Kesällä 1969 olimme Aken kanssa liftailemassa siellä täällä Suomen kesässä. Se oli silloin yleinen harrastusmuoto kesällä. Oltiin vähän aikaa kesätöissä ja nostettiin lopputili (75 mk) muistaakseni ja lähdettiin kuukaudeksi reissaamaan. Rahathan loppu muutaman päivän päästä, mutta onneksi me oltiin nättejä poikia ja vielä supliikki hallussa. Tytöt kustansi. Vanhemmat oli monella menny mökille ja kuka minnekin sukuloimaan. Mehän päästiin sitten leikkimään kotia pimujen kanssa.

Joskus piti kuitenkin yöpyä teltassa, kun ei muuta yöpaikkaa löytynyt. Meillä oli aina kummallekin oma teltta, oli sitten niinkuin omat huoneet, missä touhuta.

Vaasassa oli käynyt niin, että meidän viikonloppuhoitojen vanhemmat tuli mökiltä kaupunkiin sunnuntai-iltana ja meidän piti häippästä leirintäalueelle. Maanantaina aamupäivällä heräiltiin kun yksi tuttu Ulla tuli herättelemään. Se oli oikeesti Aken heiniä. Mutta meillä oli sopimus, että kaverille kans jos on vaan yksi pantava. Ne menikin siitä sitten kaverin telttaan ja kohta sieltä kuuluikin lupaavaa litinää ja läiskettä. Aikansa ne siellä touhuili, mutta sitten kaveri tuli ulos teltasta ja sillä oli Ullan minihame päällä. Se oli sanonut sitä vähän lainaavansa, ettei tytölle olis tullu mieleen alkaa pukemaan päälle, hameen alle se oli laittanut tyttelin pikkuhousutkin kaiken varalta. Oli sanonut menevänsä vessaan.

Könysin hetken kuluttua telttaan, Ulla katteli vähän ihmeissään ja kyseli, että mihinkäs se Ake meni. Mumisin jotain suihkusta ja kysyin enkö minä kelpaa. Reiluna tyttönä Ulla ymmärsi yskän ja lupasi tulla viereen ja koskeakin sai. Mikäs siinä, esileikkejä ei paljon tarvittu, ne oli jo hoideltu. Paikat oli valmiiksi litisevän kosteat, pillun nesteet ja spermat sopivasti sekaisin. Menin selälleni ja yhteinen ilolintumme tuli päälleni ja asetteli kullini sisälleen. Tyttö oli todella nätti ja hyvinmuodostunut, ilo oli panna. Eihän sitä kovin kauan kestänyt, vaan kohta lasti lähti ja sinne samaan syssyynhän sekin meni.

Jälkeenpäin keskustelimme tapauksesta Aken kanssa, Ulla oli kertonut olleensa viime viikolla bileissä, joissa oli ollut bailaamassa myös lähes koko VPS:n jalkapallojoukkue. Oli sanonut viihdyttäneensä juhlissa ainakin kymmentä joukkueen pelaajaa kun ne oli kuulemma ollut niin puutteessa. Olikohan se vähän yksinkertainen, en tiedä, mutta oli se ainakin hyvännäkönen.

Lisää juttuja: http://seksi.sensualwriter.com

6

46088

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yksinkertainen???

      Jos se tykkää kullista ja sillä panettaa?? Mitä tarkoitetaan yksinkertaisella? Minä ainakin osaan hoitaa asiani ja lukenutkin olen korkeakoulutasoon asti, jos sitäkin tarvitaan? Silti tykkään siitä kun minua mies viihdyttää ja sinkkuna ollessa ei tarvinnu paljon vihjailla, kun jo löytyi sopiva viihdyttäjä? En miettinyt hänen yksin tai kaksinkertaisuuttaan, mutta hän teki mitä pitikin puutteessa olevalle naiselle ja kylällä piti suunsa kiinni! Jos olisin huomannut miehen olevan kykenemätön hoitamaan omia asioitaan, en olisi viittiny panna sen kanssa....

    • ja miten sen saa

      Jos ihminen tietää mitä haluaa ja vieläpä ottaa sen, niin ei häntä yksinkertaiseksi silloin kutsuta, vaan menestyjäksi. Taidat itse olla vähän yksinkertainen.

      • uskollinnen yhdelle

        että kaikki jakorasiat ovat yksinkertaisia panopuita, hutsuja.


      • Ja pyh :D
        uskollinnen yhdelle kirjoitti:

        että kaikki jakorasiat ovat yksinkertaisia panopuita, hutsuja.

        Yksinkertaisuutta on se, että kuvittelee tietävänsä, mikä muille on hyväksi. Ole yhden kanssa ihan rauhassa, muut nauttikoot elämästään omalla tavallaan :)

        Fiksu ja menestyjä on se, joka tietää mitä tahtoo ja ottaa sen. Joillain se tarkoittaa yhtä, toisilla sataa. Säälittävän yksinkertainen rassukka on se, joka ei pysty käsittämään, että ihmiset on erilaisia.


    • Anonyymi

      Onpa rankkaa kuulla tuollaista. Maailman haureudet tulivat verkkokalvoilleni tuossa nuoren miehen kokemuksessa. Käytitte tyttöjä hyväksenne ja tytöt käyttivät teitä. Olitte kuin elukat. Ei moraalia, pelkkää himoa ja haureutta. Oletteko niin köpsiä että tätä ajattelette hienona kokemuksena. Häpee tyyppi!

      • Anonyymi

        Kuiteskin kuolaat täällä runkaten, häpeä ite.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      256
      45502
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      39
      11300
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      220
      10938
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      38
      9755
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8568
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      273
      6623
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3240
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      30
      2289
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      41
      1935
    10. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      6
      1827
    Aihe