Seksiä leirintäalueella

KKorppi

Seksiä leirintäalueella


Kesällä 1969 olimme Aken kanssa liftailemassa siellä täällä Suomen kesässä. Se oli silloin yleinen harrastusmuoto kesällä. Oltiin vähän aikaa kesätöissä ja nostettiin lopputili (75 mk) muistaakseni ja lähdettiin kuukaudeksi reissaamaan. Rahathan loppu muutaman päivän päästä, mutta onneksi me oltiin nättejä poikia ja vielä supliikki hallussa. Tytöt kustansi. Vanhemmat oli monella menny mökille ja kuka minnekin sukuloimaan. Mehän päästiin sitten leikkimään kotia pimujen kanssa.

Joskus piti kuitenkin yöpyä teltassa, kun ei muuta yöpaikkaa löytynyt. Meillä oli aina kummallekin oma teltta, oli sitten niinkuin omat huoneet, missä touhuta.

Vaasassa oli käynyt niin, että meidän viikonloppuhoitojen vanhemmat tuli mökiltä kaupunkiin sunnuntai-iltana ja meidän piti häippästä leirintäalueelle. Maanantaina aamupäivällä heräiltiin kun yksi tuttu Ulla tuli herättelemään. Se oli oikeesti Aken heiniä. Mutta meillä oli sopimus, että kaverille kans jos on vaan yksi pantava. Ne menikin siitä sitten kaverin telttaan ja kohta sieltä kuuluikin lupaavaa litinää ja läiskettä. Aikansa ne siellä touhuili, mutta sitten kaveri tuli ulos teltasta ja sillä oli Ullan minihame päällä. Se oli sanonut sitä vähän lainaavansa, ettei tytölle olis tullu mieleen alkaa pukemaan päälle, hameen alle se oli laittanut tyttelin pikkuhousutkin kaiken varalta. Oli sanonut menevänsä vessaan.

Könysin hetken kuluttua telttaan, Ulla katteli vähän ihmeissään ja kyseli, että mihinkäs se Ake meni. Mumisin jotain suihkusta ja kysyin enkö minä kelpaa. Reiluna tyttönä Ulla ymmärsi yskän ja lupasi tulla viereen ja koskeakin sai. Mikäs siinä, esileikkejä ei paljon tarvittu, ne oli jo hoideltu. Paikat oli valmiiksi litisevän kosteat, pillun nesteet ja spermat sopivasti sekaisin. Menin selälleni ja yhteinen ilolintumme tuli päälleni ja asetteli kullini sisälleen. Tyttö oli todella nätti ja hyvinmuodostunut, ilo oli panna. Eihän sitä kovin kauan kestänyt, vaan kohta lasti lähti ja sinne samaan syssyynhän sekin meni.

Jälkeenpäin keskustelimme tapauksesta Aken kanssa, Ulla oli kertonut olleensa viime viikolla bileissä, joissa oli ollut bailaamassa myös lähes koko VPS:n jalkapallojoukkue. Oli sanonut viihdyttäneensä juhlissa ainakin kymmentä joukkueen pelaajaa kun ne oli kuulemma ollut niin puutteessa. Olikohan se vähän yksinkertainen, en tiedä, mutta oli se ainakin hyvännäkönen.

Lisää juttuja: http://seksi.sensualwriter.com

6

47970

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yksinkertainen???

      Jos se tykkää kullista ja sillä panettaa?? Mitä tarkoitetaan yksinkertaisella? Minä ainakin osaan hoitaa asiani ja lukenutkin olen korkeakoulutasoon asti, jos sitäkin tarvitaan? Silti tykkään siitä kun minua mies viihdyttää ja sinkkuna ollessa ei tarvinnu paljon vihjailla, kun jo löytyi sopiva viihdyttäjä? En miettinyt hänen yksin tai kaksinkertaisuuttaan, mutta hän teki mitä pitikin puutteessa olevalle naiselle ja kylällä piti suunsa kiinni! Jos olisin huomannut miehen olevan kykenemätön hoitamaan omia asioitaan, en olisi viittiny panna sen kanssa....

    • ja miten sen saa

      Jos ihminen tietää mitä haluaa ja vieläpä ottaa sen, niin ei häntä yksinkertaiseksi silloin kutsuta, vaan menestyjäksi. Taidat itse olla vähän yksinkertainen.

      • uskollinnen yhdelle

        että kaikki jakorasiat ovat yksinkertaisia panopuita, hutsuja.


      • Ja pyh :D
        uskollinnen yhdelle kirjoitti:

        että kaikki jakorasiat ovat yksinkertaisia panopuita, hutsuja.

        Yksinkertaisuutta on se, että kuvittelee tietävänsä, mikä muille on hyväksi. Ole yhden kanssa ihan rauhassa, muut nauttikoot elämästään omalla tavallaan :)

        Fiksu ja menestyjä on se, joka tietää mitä tahtoo ja ottaa sen. Joillain se tarkoittaa yhtä, toisilla sataa. Säälittävän yksinkertainen rassukka on se, joka ei pysty käsittämään, että ihmiset on erilaisia.


    • Anonyymi

      Onpa rankkaa kuulla tuollaista. Maailman haureudet tulivat verkkokalvoilleni tuossa nuoren miehen kokemuksessa. Käytitte tyttöjä hyväksenne ja tytöt käyttivät teitä. Olitte kuin elukat. Ei moraalia, pelkkää himoa ja haureutta. Oletteko niin köpsiä että tätä ajattelette hienona kokemuksena. Häpee tyyppi!

      • Anonyymi

        Kuiteskin kuolaat täällä runkaten, häpeä ite.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      78
      2464
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1435
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      81
      1301
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      11
      1182
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      895
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      890
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      763
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      98
      736
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      29
      731
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      686
    Aihe