Seksiä leirintäalueella

KKorppi

Seksiä leirintäalueella


Kesällä 1969 olimme Aken kanssa liftailemassa siellä täällä Suomen kesässä. Se oli silloin yleinen harrastusmuoto kesällä. Oltiin vähän aikaa kesätöissä ja nostettiin lopputili (75 mk) muistaakseni ja lähdettiin kuukaudeksi reissaamaan. Rahathan loppu muutaman päivän päästä, mutta onneksi me oltiin nättejä poikia ja vielä supliikki hallussa. Tytöt kustansi. Vanhemmat oli monella menny mökille ja kuka minnekin sukuloimaan. Mehän päästiin sitten leikkimään kotia pimujen kanssa.

Joskus piti kuitenkin yöpyä teltassa, kun ei muuta yöpaikkaa löytynyt. Meillä oli aina kummallekin oma teltta, oli sitten niinkuin omat huoneet, missä touhuta.

Vaasassa oli käynyt niin, että meidän viikonloppuhoitojen vanhemmat tuli mökiltä kaupunkiin sunnuntai-iltana ja meidän piti häippästä leirintäalueelle. Maanantaina aamupäivällä heräiltiin kun yksi tuttu Ulla tuli herättelemään. Se oli oikeesti Aken heiniä. Mutta meillä oli sopimus, että kaverille kans jos on vaan yksi pantava. Ne menikin siitä sitten kaverin telttaan ja kohta sieltä kuuluikin lupaavaa litinää ja läiskettä. Aikansa ne siellä touhuili, mutta sitten kaveri tuli ulos teltasta ja sillä oli Ullan minihame päällä. Se oli sanonut sitä vähän lainaavansa, ettei tytölle olis tullu mieleen alkaa pukemaan päälle, hameen alle se oli laittanut tyttelin pikkuhousutkin kaiken varalta. Oli sanonut menevänsä vessaan.

Könysin hetken kuluttua telttaan, Ulla katteli vähän ihmeissään ja kyseli, että mihinkäs se Ake meni. Mumisin jotain suihkusta ja kysyin enkö minä kelpaa. Reiluna tyttönä Ulla ymmärsi yskän ja lupasi tulla viereen ja koskeakin sai. Mikäs siinä, esileikkejä ei paljon tarvittu, ne oli jo hoideltu. Paikat oli valmiiksi litisevän kosteat, pillun nesteet ja spermat sopivasti sekaisin. Menin selälleni ja yhteinen ilolintumme tuli päälleni ja asetteli kullini sisälleen. Tyttö oli todella nätti ja hyvinmuodostunut, ilo oli panna. Eihän sitä kovin kauan kestänyt, vaan kohta lasti lähti ja sinne samaan syssyynhän sekin meni.

Jälkeenpäin keskustelimme tapauksesta Aken kanssa, Ulla oli kertonut olleensa viime viikolla bileissä, joissa oli ollut bailaamassa myös lähes koko VPS:n jalkapallojoukkue. Oli sanonut viihdyttäneensä juhlissa ainakin kymmentä joukkueen pelaajaa kun ne oli kuulemma ollut niin puutteessa. Olikohan se vähän yksinkertainen, en tiedä, mutta oli se ainakin hyvännäkönen.

Lisää juttuja: http://seksi.sensualwriter.com

6

48365

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yksinkertainen???

      Jos se tykkää kullista ja sillä panettaa?? Mitä tarkoitetaan yksinkertaisella? Minä ainakin osaan hoitaa asiani ja lukenutkin olen korkeakoulutasoon asti, jos sitäkin tarvitaan? Silti tykkään siitä kun minua mies viihdyttää ja sinkkuna ollessa ei tarvinnu paljon vihjailla, kun jo löytyi sopiva viihdyttäjä? En miettinyt hänen yksin tai kaksinkertaisuuttaan, mutta hän teki mitä pitikin puutteessa olevalle naiselle ja kylällä piti suunsa kiinni! Jos olisin huomannut miehen olevan kykenemätön hoitamaan omia asioitaan, en olisi viittiny panna sen kanssa....

    • ja miten sen saa

      Jos ihminen tietää mitä haluaa ja vieläpä ottaa sen, niin ei häntä yksinkertaiseksi silloin kutsuta, vaan menestyjäksi. Taidat itse olla vähän yksinkertainen.

      • uskollinnen yhdelle

        että kaikki jakorasiat ovat yksinkertaisia panopuita, hutsuja.


      • Ja pyh :D
        uskollinnen yhdelle kirjoitti:

        että kaikki jakorasiat ovat yksinkertaisia panopuita, hutsuja.

        Yksinkertaisuutta on se, että kuvittelee tietävänsä, mikä muille on hyväksi. Ole yhden kanssa ihan rauhassa, muut nauttikoot elämästään omalla tavallaan :)

        Fiksu ja menestyjä on se, joka tietää mitä tahtoo ja ottaa sen. Joillain se tarkoittaa yhtä, toisilla sataa. Säälittävän yksinkertainen rassukka on se, joka ei pysty käsittämään, että ihmiset on erilaisia.


    • Anonyymi

      Onpa rankkaa kuulla tuollaista. Maailman haureudet tulivat verkkokalvoilleni tuossa nuoren miehen kokemuksessa. Käytitte tyttöjä hyväksenne ja tytöt käyttivät teitä. Olitte kuin elukat. Ei moraalia, pelkkää himoa ja haureutta. Oletteko niin köpsiä että tätä ajattelette hienona kokemuksena. Häpee tyyppi!

      • Anonyymi

        Kuiteskin kuolaat täällä runkaten, häpeä ite.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se syksy on sitten alkanut

      Esimerkiksi tänään sataa aamusta iltaan, ja nytkin.
      Maailman menoa
      75
      1220
    2. Olet nainen ollut vaikein rasti

      Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔
      Ikävä
      82
      1127
    3. Kuhmolainen opettaja tuomittu vainoamisesta

      https://yle.fi/a/74-20248184 ”Kuusikymppinen kuhmolaisnainen piinasi naapureitaan lähes kahdeksan vuoden ajan. Nainen
      Kuhmo
      24
      1085
    4. Anteeksi J-mies

      Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t
      Ikävä
      129
      955
    5. Elämäni biisi -paljastus: Tänä lauantaina 26.9. nämä julkkikset istahtavat sinisille sohville!

      Katsotko Elämäni biisiä? Elämäni biisi on monen suomalaisen suosikki. Vieraslista lauantaina 26.9. tarjoilee vieraita m
      Tv-sarjat
      6
      908
    6. Riittääkö mahkut

      Kaivattuusi 🤭.
      Ikävä
      60
      854
    7. Mihin Asiakirjat ovat voineet kunnasta kadota???

      LUE kuinka verorahoja haaskattiin Yle: Ähtärin pandalaskelmat salattiin ja hukattiin - Satakunnan Kansa https://share.
      Ähtäri
      73
      724
    8. Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen

      Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok
      Sinkut
      132
      682
    9. Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen

      Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast
      Ähtäri
      50
      652
    10. Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille

      Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.
      Ikävä
      80
      632
    11. Tilanteenne

      Onko tilanteenne tällä hetkellä hyvä?
      Ikävä
      48
      537
    12. Miten sinä voit?

      Kysytkö kukaan sitä sinulta? Olen huomannut, että jos kohtaa empaattisen ihmisen ja hän kysyy noin, saattaa padot murtua
      Ikävä
      90
      530
    13. Kerro kolme hyvää asiaa

      Kaipaamastasi ihmisestä ja lisää perään onko kaivattusi n vai m 😍
      Ikävä
      25
      512
    14. Minulla on ikävä Sinua kulta, rakas

      Olisitpa lähelläni, tarvitsen sinua ❤️
      Ikävä
      36
      495
    15. Suomen 4. seksikkäin mies Miika Nousiaisen tilalle - Pitääkö olla huolissaan palaa tv:seen

      Suosittu keskusteluohjelma tekee paluun. Tällä kertaa panelistina ei jatka enää Miika Nousiainen, vaan hänen tilalleen t
      Suomalaiset julkkikset
      11
      490
    16. haluatko lopettaa

      ihan lopullisesti
      Ikävä
      109
      480
    17. 43
      467
    18. voi luoja kun uskaltaisin

      laittaa viestiä sinulle...
      Ikävä
      19
      446
    19. Moottoripyöräonnettomuus

      Mopomiitissä tapahtunut onnettomuus ja uutisointi. Ajoradan ylityksen vaarallisuudesta ei mitään uutisointia. Ei myöskää
      Alajärvi
      40
      438
    20. Uusi ruokapaikka

      Tuleeko Haapavedelle uusi lounaspaikka ,haetaan kokkia? Uusi firma kyseessä
      Haapavesi
      12
      398
    Aihe