sain tänään haamuviivan raskaustestiin!!!Ja kovasti toivon ja odotan että se vahvistuisi. Nyt menossa kp 28/27-30...
Haamu =))
vauvahaaveita
7659
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
viiva vahvistuu. :)
Itse sain haalean, mutta aivan selkeän plussan eli haamun viime maanantaina ja sit keskiviikkona alko menkat et kemiallinen raskaus.
Toivottavasti sä et kuitenkaan tipu korkealta ja kovaa niinku minä mutta yritä vähän kuitenkin varautua sellaseenkin.
En tietenkään toivo teille tai kellekkään mitään pahaa, vaan viivan vahvistumisia! :))
Pidetään peukkuja!
...tässä toivonki että viiva vahvistuu ja menkat pysyy pois =)
Tuntuu, ettei tätä jännitystä kestä kovin kauaa =))
vai ootko saanu melaa jossaki baarin vessassa?
kyllä ukko löytyy, ja sama ukko on myös mun kihlattu=) Mee kirjotteleen näitä paskanjauhanta viestejä jonnekki muualle!!!
Oli pääsiäinen ja sain kinderistä sormuksen. Pujotin sen helluni sormeen ja sitten yritettiin lasta mutta ei tärpännyt ja erottiin.
Ketä kiinnostaa, EVVK!!
Ja tää ei nyt ollu ap.:lle vaan tälle/noille joka/jotka jaksaa sitten avautua jokaiselle....
On se kumma juttu ku joku täällä sanoo että on saanu raskaustestista haamun, nii heti välittömästi alkaa tommonen vittuilu ja kateus :D Ei niistä kannata välittää, tommoset ihmiset on vaan niiiiin kateellisia ku ne ite ei oo onnistunu tulemaan raskaaks, ja sit alkaa vittuilemaan toisille joilla onni kukoistaa!
Mut onnea sinulle, joka löysit haamun testistä! :)