... Blue1:n lentoja kohta varatakkaan saati niiden koneilla matkustaa!!!
Kun lukee näitä mietteitä tältä palstalta, niin tuntuu että jätetään nyt sitten koko Lontoon reissu tekemättä!!!!
Ei ne varmaankaan ole yhtään sen huonompia kuin muittenkaan yhtiöiden koneet, hinta vain on paljon, paljon edullisempi ja jää rahaa muuhunkin kuin vain lentolipuihin!
Asiallisia vastauksia kiitos!!!!
Uskaltaako
5
1130
Vastaukset
- todellakaan
uskalla!! Hui hitto, koko ajanhan niitä Blue1:a putoilee. Älä vaan mee. Seuraa varma kuolema.
Miks ihmiset on näin tyhmiä?- älähtää
johon kalikka kalahtaa...
- huomattavalla kokemuksella
On yleinen harhaluulo että Blue 1 olisi aina edullisin! Ei todellakaan pidä paikaansa jopa kalliiksi mieletty Finnair on usein halvempi. Käytäppäs hakukoneita esim. vertaa.fi sivustoa seuraavan kerran.
- Blöööwan
Niinpä! ja on myös harhaluulo että finnair olis aina laadukkaampi!!! Esi tukholma reitillä blue1:llä parempi tarjoilu kuin finnnairilla!
- latvat
Blöööwan kirjoitti:
Niinpä! ja on myös harhaluulo että finnair olis aina laadukkaampi!!! Esi tukholma reitillä blue1:llä parempi tarjoilu kuin finnnairilla!
Olen matkustanut ko. välin vain noin 1500 kertaa lentokoneella, olen lentänyt kaikilla väliä operoineilla yhtiöillä ja voin yksiselitteisesti todeta, että puhut paskaa. Piste.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271964
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001700Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561336Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?731285Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311028Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47926Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51923Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44882- 108840
Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37830