Olihan

Tanssi siellä joku päissään ihme touhua kun ei voija etes televiisiossa olla selevin päin
3223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

etä se ol manka mirku.

Äänestä

Minusta oli se tanssi koko ohjelman parasta antia, enkä nähnyt että päissään olisi ollut.
Kyllä kait sitä voi selvinkin päin tanssia.
Olis muut paikalla oliat saanut ottaa mallia, miten sitä eläydytään musikkiin. Jollakin on musikki jalan alla ja jollain ei.

Äänestä
  • Istuin ihan lähellä Mirkkua: Itse asiassa Mirkun ja baaritiskin välissä,enkä huomannut hänen usein baaritiskillä vierailleen.
    Kyllä se tanssi lähti ilosta ja tunnelmasta,eikä kännistä.
    Fiksu nainen,kun osaa ja uskaltaa olla oma itsensä.
    Sanon minä kaajolainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


siellä kirjoitti:

Tanssi siellä joku päissään ihme touhua kun ei voija etes televiisiossa olla selevin päin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu