tarvin apuu monkey madnesis

missä on se tyyppi jolle voi maksaa sen 200k
ois kiva tiätää missä se o.
3245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

yleensä siel mistä sait sen puzzlen

ohjeet: puhu daerolle toisen kerroksen baarissa ja hän vie sinut sinne

Äänestä

Se tyyppi joka on pahis The Grand treessä........... Ja se on omassa talossaan... Tosin se puzzle on niin helppo, että sen tekee 5 minuutissa XD

Äänestä

Se on se Glouth siitä the grand treestä joka koitti tappaa ne puut daconia rockeil ja se on siä sen omas talos siin lähel sitä ihmeen aika korkeeta hökötystä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku vaa kirjoitti:

missä on se tyyppi jolle voi maksaa sen 200k
ois kiva tiätää missä se o.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu