Hei
Täällä näyttäisi olevan niin hiljaista, että melkein pakko laittaa kysymys tahitista.. Olemme ensi vuonna menossa sinne lomailemaan, niin kokemuksia olisi kiva saada tänne muutoin niin hiljaiseen matkailuosioon.. =)
Kiitos.
Tahiti
3
1185
Vastaukset
Onpa tosiaan hiljaista täällä!
Minulta saisitte vinkkejä kokemuksistani matkakirjastani, joka on tulossa internetiin (profiilistani pääsee kotisivuilleni).
Pacific Islands Yearbook ilmestyy joka vuosi, se on hyvin yksityiskohtainen ja tarkka joka saaren suhteen, myös Tahitin.Hei, suosittelen Moorean saarta. Olin siellä vajaan viikon, täytti paljon odotuksia, ihana paikka. Odotin paljon myös Bora Borasta, mutta petyin.
suosittelen. Kahden viikon kokemus paikasta, tosi lomailua paratiisissa ja ystävälliset ihmiset. Oleskelin kylläkin pääsaaressa, huomattavasti enemmän vilinää ja hinnoittelu toista luokkaa. Jäi se kuva että jos et puhu ranskaa, sinua kohdellaan sen mukaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1043374
- 883073
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä201923- 691896
- 381847
- 211741
- 241687
Pettymys! Tähdet, tähdet -kisassa tämä erikoisjakso pois - Pistänyt artistit todella lujille!
Tähdet, tähdet -kisa on edennyt genrestä toiseen. Mutta erästä monen toivomaa erikoisjaksoa ei tällä kaudella nähdä. Voi341429Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko91339- 481337