Automaattikaffea

namnam maiskis slurs

tämä voittaa millon tahansa huoltoaseman 5h pannussa seisseen.

nam nam

MAISKIS

bybybyhähähähäähäh
2134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olet jopa suurempi Gulinaristi, kuin keltsi!

Äänestä

Vai että pikakahvijauheesta väännetty automaattikahvi maistuu... kuten myös kaikki muut hunajamarinoidut tarjouskyljykset yms. kiireisen ihmisen hätävararatkaisut.

Kerropa, oi petokelto, millä hirveällä skeidalla olet itseäsi sen 10 vuotta elättänyt, jos pidät pikakahvinkin makua taivaallisena? Pelkkää kaurapuuroa & näkkileipääkö olet syönyt (aamupalaksi, evääksi töihin ja iltapalaksi)? Silloin voisin jotenkin ymmärtää.

...siis ruoka/kahvimakusi, en sitä, että minkään asian vuoksi, puhumattakaan jossain huitsin nevadassa sijaitsevasta karvalakkimallin rivarinpätkästä, kannattaa ehdoin tahdoin antautua moiseen itsensä kiduttamiseen 10 vuoden ajaksi.

Siitähän saa vain elinikäisen trauman, jota pitää käydä suoli24 palstalla purkamassa 3x päivässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RyhäNiitty~^¨ kirjoitti:

namnam maiskis slurs

tämä voittaa millon tahansa huoltoaseman 5h pannussa seisseen.

nam nam

MAISKIS

bybybyhähähähäähäh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu