Jablotron

onko kokemuksia ko. hälytyslaitemerkistä? Siis kotikäytössä?
4745
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Älä hommaa, hermot sulla vaan menee sen kanssa, kauheesti vikoja.

Äänestä

Välillä toimii, välillä ei. Todella herkkä häiriöille ja paristojakin tuppaa syömään.

Äänestä
  • Syö siis paristoja, ihan kuin mun entinen muijakin. No mitäpä mnneistä, lähden piiriin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hälylaitteet kirjoitti:

onko kokemuksia ko. hälytyslaitemerkistä? Siis kotikäytössä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu