Peli sekoilee...

Niin et nyt kun mä oon ladannu muutamia tavaroit netist, ni kun mä avaan pelin, se pysyy auki noin 2 minuuttii ja heittää mut ulos sit. Se ei siis pienene, vaan häviää, eikä tietenkään tallennu. Auttakaa, pliis.
2119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jossain lataamassasi tavarassa on häikkää. poista tavarat niin peli luultavasti alkaa toimimaan. jos et halua poistaa kaikkia tavaroita niin poista ne yksitellen ja kokeile joka tavaran välissä pysyykö sims päällä, jos pysyy, niin viimeksi poistamasi on viallinen.

Äänestä
  • Mul kävi kaks kertaa sillein et se sulkeutu, mut kolmannel kerral se pysy auki ihan moitteettomasti. Kiitti kuitenki.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Laine kirjoitti:

Niin et nyt kun mä oon ladannu muutamia tavaroit netist, ni kun mä avaan pelin, se pysyy auki noin 2 minuuttii ja heittää mut ulos sit. Se ei siis pienene, vaan häviää, eikä tietenkään tallennu. Auttakaa, pliis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu