tyydytetty

johanna

Olin tavannut Matin jo aikaisemmin Prahassa.Nyt hän oli tulossa minun luokseni kylään.Olin tehnyt pizzaa jonka söimme.En ollut ollut miehen kanssa kahteen kuukauteen joten halusin miestä sisääni.Noustuamme pöydästä Matti alkoi suutelemaan.Suuteli suulle ja kaulalle sekä hieroi selkääni ja pakaroitani.Tunsin kuinka Matin kalu oli kovana shortseissa.Otin kyrvän käteeni ja hieroin sitä edestakaisin.Samalla Matti otti paitani ja rintaliivini pois.Nännini seisoivat ja Matti alkoi imemään niitä(isot nännit).Matin käsi meni pakaroille ja vieläkin alemmas.Hieroi reisiäni ulkopuolelta.Käsi nousi ylemmäs reisien sisäpuolelle ja siitä pikkuhousujen päälle hävylleni.Matti hieroi pilluani housun päältä olin jo aivan märkä.Kyrpä seisoi kovana käsissäni.Suutelimme koko ajan toisiamme hyväillen.Sitten irroittauduttiin ja riisuttiin loput vaatteet pois.
Menin selälleni sänkyyni ja levitin jalkani.Matti tuli jalkojeni väliin.Otin kyrvästä kiinni ja ohjasin sen turvonneiden ja kosteiden häpyhuulieni väliin.Kova kyrpä vitun huulillani tuntui hyvältä enhän ollut saanut pitkään aikaan.Matti upotti kyrpäänsä vain vähän sisääni edestakaisin työnnöin.Minulla oli vittu tiukkana ja Matti työnsi vähän kerrallaan syvemmälle kunnes koko kyrpä oli sisälläni.Minua nussittiin hitain työnnöin ja se tuntui todella hyvältä.Matti oli päälläni etunojapunnerrus asennossa ja katsoi minua silmiin samalla kun työnsi ja veti kyrpäänsä edestakaisin vitussani.Vitussani alkoi tuntumaan että kohta saan orgasmin.Aloin työntämään lantiotani Matin kullia vasten samalla Matti kiidytti tahtiaan ja minulta tuli järisyttävä orkku.Matti jatkoi panemista kiidyttäen tahtiaan.Jonkun ajan kuluttua Matti kysyi että saako vieläkin laskea sisään.Sanoin että saat tulla sisääni.Tunsin kuinka Matin kyrpä koveni entisestään ja sitten hän laukesi sisääni.
Suutelimme ja levättiin makoilemalla sängyssä.Sitten kävin pesulla.Matti makasi sängyllä selällään tullesani takaisin veltto kalu reidellä.Otin kalun suuhuni.Imin ja nuolin sitä.Sanoin haluavani lisää tätä.Kalu oli puolijäykkänä suihin otostani joten nousin Matin päälle ja ohjasin puoli velton kalun pään vitun huulilleni.Kädelläni puristaen kullin varresta se upposi pikku hiljaa kosteaan vittuuni jäykistyen siellä kovaksi.Nussin itseäni Mattia vasten pumpaten kullia vitussani.Matti sanoi että kulli oli hieman arka vielä edellisestä rakastelusta.Mutta minä halusin tuota uudelleen kovettunutta kyrpää.Matti käänsi minut alleen ilman että kyrpä lähti pois vitustani ja nussi hetken aikaa tästä asennosta.Sitten hän käski minun menemään kontilleen ja tein niin kuin pyydettiin.Matti tuli kova kyrpä pystyssä pakaroitteni väliin.Ohjasin kullin märkään vittuuni.Matti nussi minua vitun pohjaan asti hitain työnnöin.Otin palleista kiinni ja hieroin niitä.Matti kiidytti tahtia ja sanoi että hän tulee kohta kun puristelin hänen pallejaan.Huusin että tule sisääni eikä siinä kauaa mennytkään kun sain taas siemennesteet sisääni.Matti lysähti selkäni päälle huohottaen ja sanoi ettei jaksa enempää.Niinpä aloimme nukkumaan ja mielessäni odottelin jo aamua.

2

10631

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • maajussi

      olitko muuten kopioinut jutun vanhasta Ratto lehdestä vai mitä eihän tossa jutussa edes ala seisoo kellään menisit jo nukkuun

    • Anonyymi

      pantavan hauska kertomus

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

      Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
      Ikävä
      213
      1752
    2. Miettimisen aihetta.

      Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
      Ikävä
      141
      1465
    3. Sun ja kaivattusi

      ikäero? Kumpi vanhempi, m vai n?
      Ikävä
      76
      1313
    4. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

      sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
      Ikävä
      54
      1183
    5. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      74
      1085
    6. Kesän odotuksia hyrynsalmella

      Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
      Hyrynsalmi
      8
      1072
    7. Mikä on ollut

      Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
      Ikävä
      109
      1009
    8. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

      Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
      Ikävä
      55
      980
    9. Just nyt mä

      En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
      Ikävä
      53
      880
    10. Piristä mua ystävä

      Hyvä💫...
      Ikävä
      82
      850
    Aihe