Otan omakotitalomme takapihalla aurinkoa tosi kuumana kesäpäivänä. Luen seksinovelleja. Saan olla rauhassa kun vanhemmatkin ovat töissä vielä monta tuntia. Poikaystävä on kyllä tulossa, hänen takiaan olenkin kiihottuneessa mielentilassa.
Me rakasteltiin toissayönä ekan kerran. Se tuntui hyvältä, odotan vain seuraavaa kertaa.
Makaan ilkosillani peiton päällä, lähetän viestiä poikakaverilleni. Hän sanoo yrittävänsä tulla pian hellimään mua.
Luen novelleja ja alan jälleen kiihottua. Olen ylpeä vartalostani, joka on hyvin ruskettunut. Jotkut sanovat mua anorektiseksi, mutta he kai liioittelevat. Olen kyllä laiha, mutta lihaksiakin löytyy. Rinnat on a- kuppia.
Levittäessäni aurinkorasvaa vartalooni kiihotun entisestään. Sormet hivelee pakaroita ja rintojani. Reisien sisäpinnalle päästyäni haluan jatkaa pidemmälle. Käyn sisällä pesemässä käteni ja hakemassa äidin punaisen dildon.
Alan jo sisällä kokeilla dildoa sisääni. Se liukuu helposti pieneen pilluuni, joka on jo kostea. Pyllistän peiliin ja näen kuinka liukas dildo liukuu ahtaaseen pilluuni.
Ovikello soi.
Laitan varmuuden vuoksi pyyhkeen ympärilleni, ellei se olekaan poikakaverini.
Oven takana seisoo isän työkaveri, Michael.
Hän on tullut vuodeksi Suomeen Yhdysvalloista.
Hän on n. kaksimetrinen kookas mies.
Michael tuo jotain papereita isälle. Tarjoan hänelle vettä, kun hän näyttää niin hikiseltä.
Michael tulee sisään ja keittiöön. Kurotan lasia kaapista kun tunnen kädet lantiollani. Värähdän säikähdyksestä. Pyyhe nousee peppuni yli ja tunnen miehen kielen pikkupillussani. Nojaan eteenpäin tiskipöydälle ja pyllistän hänelle.
Miehen kieli liikkuu hitaasti pillussani. Vaativat kädet vetävät minua lähemmäs miehen kasvoja. Kieli liikkuu pillussa ja peppureiälläni.
Jatkuu...
Yllätys
Tyttö86
0
7942
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???412015Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101367- 1051122
- 103945
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88914- 66795
- 33672
Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku15592Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.76544- 78511