mitä tehdä kun on neitsyt,menee sänkyyn ja jätkän penis ei mee sisään? tarviiko huolestua vai mikä olis syynä?
neitsyys
rapu -88
91972
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
No nuorilla tytöillä on usein kireä pillu... mutta se löystyy kyllä ajan myötä hieman!
Ei tarvitse huolestua! eiköhän se siitä...
Syynä voi olla se, ettei tyttö ole tarpeeksi kiihottunut seksuaalisesti, eli emätin ei ole tarpeeksi kostea. Ja faktahan on se, että neitsyen emätin on kipeä ja edessä on vielä se rikkoutumaton immenkalvokin. Apuna kannattaa käyttää kondomia (niissä on liukastetta pinnalla) ja liukuvoidetta ehkä myös. No hätä, se on ihan normaalia.
Ja näyttää sulle miten neitsyyden saa hoidettua hellästi ja kivutta pois. Mailaa osoitteeseen [email protected] niin kerron lisää!
Oli sama ongelma...ei siis mulla tietenkään.
Käytettiin liukkarii tosin jos puhutaan jostain mambo munasta(tuskimpa), niin suosittelen etsimään "korkkaajaa" muualta.
Eka kerta ei ole ikinä hyvä vaikka yks(NARTTU!) väittikin saanensa orkun ekalla panollaan joka ei pidä paikkaansa se on jämpti.
Ekasta panosta se on vaan tie ylöspäin ja ihan vaan lisään tähän että mistelova voi vaikka tunkea 30cm bradwurstin perseeseensä ja julistaa perseensä avatuksi...kivuttomasti.
kannattaa käyttää kosteutta. kosteuttaa siitin aj kosteuttaa emätin ja tehdä se varovasti, sillä kyllä se menee, vain eka kerta sattuu. eka kerta harvoin nautinto. sinä pärjäät kyllä:)
Itse menetin neitsyyteni sinun iässäsi ja samalla myös menetti mieheni neitsyytensä hän on pari vuotta vanhempi... ja edelleen siis seurustelemme näin päälle 4 vuoden jälkeen... hyvin on mennyt ja kihloissa ollaan... mihelläni on kohtuu suuri elin (vaikka en olekaan päässyt vertailemaan) ja ensi yrittämällä ei todellakaan yksinkertaisesti mahtunut sisään vaikka kosteutta riitti... no minua tietty nolotti hieman, mutta puhuimme asiasta ja päätimme "suurentaa" minua sormin.. eli jatkoimme rakasteluamme (toisilla kerroilla siis) ja mieheni hyväili ja tyydytti minua käsillään samalla "venyttäen" minua... muutaman yritys kerran jäkeen sitten hän mahtui sisääni eikä edes sattunut... joten suosittelen tätä hyväily/venytys astetta ensiksi myös tulevan yhdynnän kivuttomuuden vuoksi =) Tsemppiä
...vitun kiire sulla on viä sänkyy?!?!?!?!?!?!?
eikös se ole jokasen oma asia milloin menettää neitsyyden. onhan se eri asia jos menee jonakin 11 vuotiaana sänkyyn mutta mä oon mielestäni valmis siihen ja haluan mennä sänkyyn. mitä valittamista siinä muka on..
omaasiahan se on..jajos on sexuaalisesti kiinostunut ni mikä estää menemästä...