tartten kondoomeja tiedättekö mistä saa jos tiedätte niin vastaattehan
mistä saa
ilmaiseksi kondoomeja
51285
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Muistaakseni Intiassa tai sitten Egyptissä on nk. kondomikahviloita, joiden pöydillä on ilmaisia kondomeja. Matkusta siis jompaankumpaan niistä. Suomessa liikakansoitus ei nimittäin ole mikään ongelma. Voi niitä toki ostaa täälläkin, mutta varo kuitenkin yhtä asiaa: Paavi voi kytätä takana ja raiskata nurkan takana, koska ehkäisy on Julmalan tahtoa vastaan.
sielt pystyy saamaan niitä kortsuja
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/14/Male_perineum.jpg/614px-Male_perineum.jpg
uskon ainaki et tuolta niitä saa:)
ilmaseks kortsui saa varmaa terveydenhoitajalt, mut kuka ihme silti menee hakee? :D..en menis ite. Ite oon ostanu kaupasta, mutta yleensä jätkällä on kortsuja mukana niin ei tarvii siit huolehtii..
ilmaisia kortsuja saa kun menee vaan pyytämään terveydenhoitajalta! mutta voi niitä kaupastakin ihan ostamaan mennä :D
En oo tiennytkään, että niitä saa terkkarilta!
Mutta jos et uskalla ostaa kaupasta tai kioskista niin "ujon pojan pajatsosta" eli yleisistä vessoista niitä saa noin 1€ vai 2€ kappale.