http://www.keskustelu.sammysatv.com/
Jos on ongelmia mönkijän kanssa yms. niin tuolta saa asiallisia kommentteja. Unohtakaa tämä Suoli24.
Jos on ongelmia mönkijän kanssa yms. niin tuolta saa asiallisia kommentteja. Unohtakaa tämä Suoli24.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tämäkin moderoimaton foorumien villi länsi joutas kaatikselle. porukan keski-ikä lähempänä 10 kuin 18 vuotta...
Niin ja, kaikki muut paitsi lolloteinix ipanat on tervetulleita sammy's atv:hen.
T. yksi mode sieltä.
eiköhän ne kaikki sammyn modet oo aika teinixiä ite
Joo ei tänne kannata kirjoitella, mutta ei se sammykaan (mitä hiton sammy) oo mikään raamattu
Moi! Onko Muut huomannut että 400 Rangeri vuotaa bensaa koko ajan kun on käynnissä? Meillä on jo kaksi kertaa vaihettu kaasari ja sama tiputtelu jatkuu.
No toi foorumi se vasta vitsikäs onkin. Läskimahaiset modet on kyllä ihan rotunsa. Älä sitä, älä tätä. Yhdeltäkin kesti vuosia oppia kirjoittaan, siis ihan pilkun jälkeen välilyönti. Onhan se toki vaikeeta jos ei ole koulua käyty, kertoo foorumin tason.
osaako kukaan kertoa,että minkä kokoiset suuttimet on vakiona 19mm keihin kaasuttimessa.....siis tyhjäkäynti ja pääsuutin?
suuttimien koko riippuu siitä missä moottorissa se on kiinni.sitä kun on ainakin 50,80,110 ja 125 kuutiosenttisissä moottoreissa.