En tiedä mitä tehdä, suuttuako vai nauttia. Miehen kieli tuntuu hyvälle pikkuisessa pillussani. En voi kuin pyllistää miehelle tarjoten peppuani ja pimpsaani nuoltavaksi.
Mies nuolee ja pitelee vaativin käsin mun lantiostani. Miehen kieli käy välillä peppureiälläni ja värähdän joka kerta.
Otan Michaelia kädestä ja talutan hänet huoneeseeni. Kumarrun ottamaan kortsua koulupöytäni alimmaisesta laatikosta, kun tunnen hänen kalunsa pepullani. Se tuntuu lämpimältä.
Käännyn häneen päin ja mies nostaa mut pöydälleni istumaan. Vrdän kaihtimet alas ja Michael alkaa nuolemaan mun pilluani. Nostan toisen jalkani pöydälle, että hän pääsisi paremmin nuolemaan tiukkaa pilluani. Klitorikseni on paisunut ja miehen nuolaisut tuntuvat taivaallisilta.
Michael lopettaa nuolemiseni ja katsoo minuun kysyvästi tarjoten kaluaan mun suuhuni. Kumarrun kalua kohti ja yritän ottaa sitä pieneen suuhuni. Saan juuri terskan suuhuni. Miehen kulli on valtavan kokoinen ja terskan pää on kiiltävä eritteistä.
Mies rullaa kortsua kalunsa ympärille. Hän saa sen vaivoin kullinsa puoleen väliin.
Istun edelleen pöydällä miehen tunkeutuessa mun pieneen teinipilluuni. Katson järkyttyneenä miehen valtavaa elintä, joka yrittää mun sisääni.
Parahdan kivusta, kun mies yrittää työntää hevosenkulliaan mun ahtaaseen reikääni. Tuntuu, että halkean.
Mies ei pääse mun sisääni tuosta asennosta, joten pyydän hänet sängylleni nallejeni sekaan. Pyllistän miehelle ja kulli tuntuu kovana pilluni huulilla. Puren Nalle Puhin nenää kun mies liukuu hiljalleen sisääni. Nyt mies on sisälläni ainakin jonkin verran, tunnen miehen terskan liikkuvan aukkoni suulla.
Michael nai mua rauhattomasti ja purkautuu kortsuun. En pysty nauttimaan tuosta mahtavan kookisesta kalusta, se sattuu liikaa.
Hän ottaa mut syliinsä ja kantaa takaisin keittiöön. Mies asettaa mut keittiön pöydälle selälleni ja alkaa ahnaasti nuolemaan mun pilluani.
Puristan pöydän reunoja kaikin voimin pilluni alkaessa sykkimään. Mies nuolee pilluani ja puristelee pieniä rintojani voimakkaasti.
En pääse miehen alta. Valtava orgasmi täyttää koko huoneen ja huudan miehen syödessä pimpsaani.
Luulen jo välillä pöydän hajoavan kun rimpuilen miehen alla orgasmin vallassa.
Vartaloni värähtelee ja pilluni sykkii kun mies vielä hitaasti maistelee teinipilluani. Michael pukeutuu ja kiittää hyvästä vetestä veikeästi hymyillen.
Ovensuussa kuulen hänen tervehtivän äitiäni. Kauhuissani etsin pyyhkeeni ja kietoudun nopeasti siihen.
Selitän äidille jotain papereista ja lähden takapihalle muka ottamaan aurinkoa. Suihkuun en nyt ainakaan heti voisi mennä.
Jatkuu...
Yllätys II
Tyttö86
0
5543
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksköhän mä oon tuolla
Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup324561Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene152548Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko252405Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su532278- 321767
Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla321591Se meidän sydänyhteys
Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi731486- 661284
- 821241
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?421161