Warrior arena

Mietin vain että mitkä gemit kannattaisi laittaa s3 kamoihin warriorilla. Osalla warrioreista olen nähnyt pelkkää staminaa ja resiä ja osalla älyttömästi crittiä ja AP ja molemmat ovat pärjänneet hyvin, mutta minua mietityttää se, että kumpi on parempi arenalle.
2226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ap ja crit gemit. Warru ei tarvitse arenalle kuin jotain 350-370 resiä ja sen jälkeen on syytä panostaa damageen.

Äänestä
  • Samaa mieltä edellisen kanssa kyllä niissä s3 kamoissa on jo tarpeeksi staminaa ja resiä itsessään. Str, AP, Crit vaan kaikkialle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fjasignsg kirjoitti:

Mietin vain että mitkä gemit kannattaisi laittaa s3 kamoihin warriorilla. Osalla warrioreista olen nähnyt pelkkää staminaa ja resiä ja osalla älyttömästi crittiä ja AP ja molemmat ovat pärjänneet hyvin, mutta minua mietityttää se, että kumpi on parempi arenalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu