Kuinkahan

Kuinkahan vangit viihtyvät vankilassa? Toivottavasti hyvin.Esimerkiksi Hämeenlinnassa voitaisiin järjestää Tansseja vankien kesken kun kerran Keltataloissa lähellä toisiaan on miehiä ja naisia.Eikö olekin nerokas idea.Vastauksia!
1298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

samoihin huoneisiin mies ja naisvankeja,olis vielä viihtysämpää,aika kuluis paremmin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Vangit viihtyvät kirjoitti:

Kuinkahan vangit viihtyvät vankilassa? Toivottavasti hyvin.Esimerkiksi Hämeenlinnassa voitaisiin järjestää Tansseja vankien kesken kun kerran Keltataloissa lähellä toisiaan on miehiä ja naisia.Eikö olekin nerokas idea.Vastauksia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu