Vaellamme osa täällä nälkäisinä.Helliminen ja läsnäolo on katoamassa,on parivalinta sitten mikä vain.
Osalle sopii pelkkä- hommat ja sillä selvä-hyvää yötä ja morjens-tyylit.
Käyttöön sively,kuiskaus,hipaisu,kiireettömät ja ei hosuvat kädet,lähekkäin istuminen ja makaaminen,viipyvä ja lämmin katse.Hyvästä ja raukeasta olosta voi kehittyä rajumyrskykin.Hellimisestä kokee eri tuntemuksia kuin seksistä.Molemmat osat tärkeitä.
Jos olisi aikaa pysähtyä ja viipyä katseella,halata tai ottaa kainaloon,rapsuttaa selkää tai silittää päätä ja antaa vain toisen nauttia itsensä uneen.
Jos jokainen kosketus johtaa aina seksirumbaan ja vaatimuksiin ei hyvä.Ei osaa enää ottaa vastaan hellyyttä ja rentoutua eikä antaa itsestään sitä kaikkea ulos.
Itse olen se nälkäinen eläin,mutta hellä hoivaaja on aina ensin paikalla.
Jokainen on arvokas tulla kosketelluksi kunnioittaen ja ajan kanssa.Silloin ei ole olo tyhjä ja -hällävälii kunhan housut pois- olo.
No,jotkut ekakerrat voi olla vähän hätäsiä ja rajuja,kun viimeinkin lupa koskea..
Mielipiteitä esiin vaikka tätä jauhettu vissiin jo tuhatjakaks kertaa.
Tule lähelleni
Jane-73
0
280
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1107622
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1095301Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163536Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p293527Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352574Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191886Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3561530Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961521Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?651373Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311366