Katsokaa

paskareissu Sub:ilta, on Kajaanista...
http://www.telkku.com/?p=20080427
2588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Katsokaa tosijaan miten Kajaania kehutaan! Muistakaa myös äänestää Kanki-Kaikkonen jatkoon!

Äänestä
  • totuuteen perustu se Jormuan lavan kuvaus. Sielä humalaiset ukot kuseksii portin pielessä,akat pyllistelee pusikossa humalassa.Hyvää mainosta saivat ilmaiseksi,sellaista on Jormuan lavalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sunnuntaina 27.4. kirjoitti:

paskareissu Sub:ilta, on Kajaanista...
http://www.telkku.com/?p=20080427

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu