Taloussanomat

Onneksi on Talousanomat, tuo talouden Aku Ankka!

Kuinka syvällistä analyysiä taloudesta, asuntomarkkinoista, koroista...

Sieltä voi tuhny ammentaa loputtomasti synkän synkkiä lainauksia tänne lamaa lietsovalle foorumille.!
4190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

uskoa valheita

Äänestä

Lopetat nyt heti Aku Ankan pilkkaamisen.
Tai MUUTEN...

Äänestä

pääasia, että ihmiset saadaan edes hieman harkitsemaan, paljonko aikovat asunnoista maksaa.

Äänestä

Eihän lama ole vielä edes alkanut. Pientä kurssilaskua vain. Syytän kaikesta öljyn hintaa. Se tulee ajamaan köyhät kyykkyyn/kiikkuun, toisin sanoen kuolevat nälkään, kun poltamme viljaa auton moottoreissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


=Aku Ankka kirjoitti:

Onneksi on Talousanomat, tuo talouden Aku Ankka!

Kuinka syvällistä analyysiä taloudesta, asuntomarkkinoista, koroista...

Sieltä voi tuhny ammentaa loputtomasti synkän synkkiä lainauksia tänne lamaa lietsovalle foorumille.!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu