järvenpäästä, tai jokelasta.vastaa tähän viestiin
onko ketään
6
737
Vastaukset
- kysyy...
kero kuka olet.
- lähiomainen
haluaisin vennamon numeron jokelasta, olen hänen lähiomainen
- vai pitääkö laittaa
lähiomainen kirjoitti:
haluaisin vennamon numeron jokelasta, olen hänen lähiomainen
eikös tuo riitä, vai pitääkö laittaa kopio ajokortista, olen hänen enonsa
- 0224/12555, tänne ruotsiin,...
lähiomainen kirjoitti:
haluaisin vennamon numeron jokelasta, olen hänen lähiomainen
tai hän voi soitta numeroon
o224/12555, tänne ruotsiin,salan, kiitos vaivasta.laita lasku vaivasti,maksan vaivasi palkan inderpankin kautta.on eräittäin tärkeä että soitta. tärkiätä, että veikko vennama soittaa.täällä on Florin suvun musta, musta lammas.kiitän sinua etukääteen, veikko kiittä sitten lissä, on kuoleman tapaus.kiitos ystävä - soittakaa...
0224/12555, tänne ruotsiin,... kirjoitti:
tai hän voi soitta numeroon
o224/12555, tänne ruotsiin,salan, kiitos vaivasta.laita lasku vaivasti,maksan vaivasi palkan inderpankin kautta.on eräittäin tärkeä että soitta. tärkiätä, että veikko vennama soittaa.täällä on Florin suvun musta, musta lammas.kiitän sinua etukääteen, veikko kiittä sitten lissä, on kuoleman tapaus.kiitos ystävätuo on 02-alkuinen numero. Koette yllätyksen.
- Minkä yllätyksen
soittakaa... kirjoitti:
tuo on 02-alkuinen numero. Koette yllätyksen.
Voi sinua jeeroa! Minkä yllätyksen sieltä kokee? Mene tohtoriin, se antaa lääkettä sinulle.
HUOMIO PITÄÄ LYÖTÄ TIETENKIN RUOTSIN MAAN NUMERO ENSI, JA SUUNTA NUMEROSTA ENSIMMÄINEN NUMERO POIS, SIIS NOLLA POIS. KYLLÄ TÄMÄ ON AIVAN OIKIA NUMERO , JOKA LYÖTYY MYÖS RUOTSIN PUHELIN LUOTTELOSTA, KUN ETSII VAAN.
KIITOS.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242180Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1352084Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2151829Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2601509Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341407Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5621194Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.501011Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse350945Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115945