Aaron surma

oli ehkä murha

Mielenvikainen Laura työnsi psykopaatti Aaron parvekkeelta alas.

5

661

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Veromarkat

      Jo aikoja sitten kävin poliisin juttusilla kertomassa, miten Lauta on vaarallinen Eerolle.Eivät muuten enää hymyilleet kun tietävät sen polttamisyrityksen.

      • ei kun Eeroa ja Aaroa

        Laurasta. Eivät uskoneet. Mutta ei ollut Aarokaan mikään "pulmunen".


      • Roosa
        ei kun Eeroa ja Aaroa kirjoitti:

        Laurasta. Eivät uskoneet. Mutta ei ollut Aarokaan mikään "pulmunen".

        Luulis Roosa Meriläistä hävettävän kun ihmiset näkevät miten kiero hänen äitinsä todellisuudessa on.Helenahan on Roosan äiti.Ihan sääliksi käy Roosaa.


      • vanginvartija 52v. eläkkeellä
        Roosa kirjoitti:

        Luulis Roosa Meriläistä hävettävän kun ihmiset näkevät miten kiero hänen äitinsä todellisuudessa on.Helenahan on Roosan äiti.Ihan sääliksi käy Roosaa.

        Voiko kukaan auttaa. Olen syvästi rakastunut Juuliaan. Ikäeromme ei haittaa. Olemme samalla aaltopituudella. Vain Juulia pitää minut kiinni elämässä.
        Televisiotekniikan kehittymättömyydestä johtuen en voi kertoa Juulialle tunteistani. Juulia hymyilee vain minulle kun katson häntä 14 tuuman philipsistäni. Ja ismolle terveisiä, se oli sitten viimeinen kerta kun lyöt Juuliaa.


      • tempun
        Roosa kirjoitti:

        Luulis Roosa Meriläistä hävettävän kun ihmiset näkevät miten kiero hänen äitinsä todellisuudessa on.Helenahan on Roosan äiti.Ihan sääliksi käy Roosaa.

        Nyt se tempun teki tämä Roosan äiti, Helena Salkkarissa.Muuten eikös Roosakin kokeillut huumeita aikoinaan.Ettekö poliisit näe, että Roosan äiti on huumeiden välittäjä. Ihmettelen ettei poliisi puutu jo peliin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?

      Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai
      Kotimaiset julkkisjuorut
      124
      2180
    2. Stepuli itkee facessa

      Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      135
      2084
    3. Martina oli sarjassaan tänään 32.

      Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      1829
    4. Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.

      Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      260
      1509
    5. Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.

      Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1407
    6. Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.

      Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii
      Maailman menoa
      562
      1194
    7. Minä menetän sinut kokonaan

      Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.
      Ikävä
      50
      1011
    8. Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.

      Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse
      Maailman menoa
      350
      945
    9. Onpas Martina valinnut sopivan laulun

      Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      115
      945
    Aihe