Mitä tämä tarkoittaa?
Please correct the following.
Please indicate that You have read and understand the terms and conditions to continue.
Kiitos.
Apua!
3
485
Vastaukset
- hyväksyjä
Laita rasti ruutuun että olet lukenut ja hyväksynyt ehdot, muuten et voi jatkaa. Jos et tuota tekstiä ymmärrä niin aika heikoilla on ehtojen lukeminen ja niiden ymmärtäminen...
- Samaaa
Kun siinä kaupataan sitä matkavakuutusta?
- Jartzen
Samaaa kirjoitti:
Kun siinä kaupataan sitä matkavakuutusta?
Jos sulla on matkavakuutukset muuta kautta (niinkuin monella on) tai katsot ettet muuten tarvitse Ryanin matkavakuutusta (useimmat eivät tarvitse) niin kannattaa rastia sen mukaan.
Eihän näitä kukaan tarkaan ulkoa muista, että "mihin rasti" jos ei ole itse varausohjelmassa. Kuitenkin muistaakseni siinä on joku alasvetovalikko, ja olikohan se ylimmäinen vaihtoehto, että ei ota mitään vakuutusta. Tai jotain.
Reilua tai ei, mutta englannin kielen alkeet se Ryanilta varaaminen todellakin vaatii.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242203Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1352112Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2161835Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2601516Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341415Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5641202Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.501015Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse351952Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115949