Hilary Duff

kertokaa kaikki tähän miälipiteenne Hilary Duffista!
musta se on ihanin tyttö Hollywoodissa..
10655
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

..joku teini?

Äänestä
  • ^^eikö se ole joku teini?^^ haista vittu,se on mun tuleva tyttöystävä hollywoodissa..se on 15-vee kuten mää! se on nyt koko ajan nousemaan päin elokuvissa,kuten mää vuanna 2005 -->..

    Äänestä

  • Ashton Kutcher kirjoitti:

    ^^eikö se ole joku teini?^^ haista vittu,se on mun tuleva tyttöystävä hollywoodissa..se on 15-vee kuten mää! se on nyt koko ajan nousemaan päin elokuvissa,kuten mää vuanna 2005 -->..

    musta hilary duff on just paras!!se on ollu mun idoli jo kauemmin. mä pukeudun samalla tavalla ku se ja näytän vähän siltä jne....koska mä haluun. hilary on IHANA!!!!!!!se on syntyny syyskuussa ja täyttää tänä vuonna 16, mut hei ei hilaryst kyl sun tyttöystävääs tuu, se seurustelee aaron carterin kaa!!sorry!

    Äänestä

  • girl15 kirjoitti:

    musta hilary duff on just paras!!se on ollu mun idoli jo kauemmin. mä pukeudun samalla tavalla ku se ja näytän vähän siltä jne....koska mä haluun. hilary on IHANA!!!!!!!se on syntyny syyskuussa ja täyttää tänä vuonna 16, mut hei ei hilaryst kyl sun tyttöystävääs tuu, se seurustelee aaron carterin kaa!!sorry!

    ai pukeudut sillain ja oot saman näköinen?! mää taas oon ashton kutcherin näkönen! missä asut?
    mää meen oikeesti sinne hollywoodiin näyttelijäks,ku mulla on semmosta kihelöintiä ja kutinaa et kyllä se onnistuu! jotkut idiootit ei vaan jaksa uskoa mua! mitäs sää oot miältä? kyllä siitä hyvin voi tyttöystäväni tulla,en kylläkään laske sen varaan mutta yritän leffan kuvauksissa iskeä sitä! ja aaron on mua 4 päivää vanhempi! damn! ilmoittele mulle,girl 15!

    Äänestä

joku uusi kyky vai???

Äänestä
  • minä olen se uusi kyky vuadesta 2005 eteenpäin Hollywoodissa! suamalainen lahja amerikkalaisissa elokuvissa! olen erittäin hualissani ettei kovinkaan moni usko mua jne.=( toivottavasti sinä edes,Arsenic! olethan se joka haluaisi leikkiä Laura Preponin kaa 70-luvun tyyliin ;)..grrr,ei pahaa kyllä tekiskään.. mutta mulla on ollu semmone kutina ja kihelmöintivaihe et kyllä onnistun ja pääsen näyttelemään siä! idiootit vaan pitää mua tyhmänä,mutta kateellisia kai ovat!

    Äänestä

  • Ashton Kutcher kirjoitti:

    minä olen se uusi kyky vuadesta 2005 eteenpäin Hollywoodissa! suamalainen lahja amerikkalaisissa elokuvissa! olen erittäin hualissani ettei kovinkaan moni usko mua jne.=( toivottavasti sinä edes,Arsenic! olethan se joka haluaisi leikkiä Laura Preponin kaa 70-luvun tyyliin ;)..grrr,ei pahaa kyllä tekiskään.. mutta mulla on ollu semmone kutina ja kihelmöintivaihe et kyllä onnistun ja pääsen näyttelemään siä! idiootit vaan pitää mua tyhmänä,mutta kateellisia kai ovat!

    suhun täysin!! Sun kirjoituksissakin on sellaista karismaa ettei joka pojalta löydy!
    Ja vielä Ashton Kutcherin näköinen!!
    Sulla on tie auki taivaaseen!

    Äänestä

Onks Hilary Duff se joka esitti/esittää(?) Lizzie McGuirea????

Äänestä
  • se on just ssee

    Äänestä

se on upeeeeeeeee! mahtava laulaja ja näytteliä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hollywood_Star_2006 kirjoitti:

kertokaa kaikki tähän miälipiteenne Hilary Duffista!
musta se on ihanin tyttö Hollywoodissa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu