Oli ilta ja lähdin kävelylle. Ei ollut kylmäkkän mutta ei lämminkään. Silti yritin tarjeta topilla ja verkkareilla. Oli jo niin myöhä että jotkut vaihtoivat jo illan viettopaikkaa ja sain monilta hiukan humalassa olevilta miehiltä totta tosiaan mielyttäviä huuteluja. Mutta miehet olivat iältänsä jotain 30-40 vuotiaita ja en oisi tehnyt heidän kanssa mitään seksiin liityvää. Olihan viisitoista vielä heille liian nuori. Juostuani puoltoista tuntia tulin erän pusikon kohdalle josta kuului oksentamisen ääntä. Menin katsomaan lähempää jos siellä vaikka tarvittaisi apua. Se oli kyllä aika uhka rohkea teko. Kun katsoin puskan sisään säin siellä ehkä kahdeksantoista vuotiaan pojan. Sanoin hänelle:
- Ensimmäisiä kännejä?
- Joo kymmenes mutta en oo tottunut kossuun.
- Ymmärrän tartteks sä apua?
- En.
Vaikka poika sanoikin ei jäin seisomaan hänen kanssa puskaan. Yhtäkkiä tunsin vastustamatonta halua sivellä hänen hiuksia. Tuntiessaan käteni hiuksillansa hän lopetti oksentamisen ja istahti kohtaan jossa ei ollut yrjöä. Istahsin hänen syliinsä ja tunsin hänen jalkovälissä toimistaa. Aloin suudella häntä kiihkeästi ja hän vastasi. Mutta yhtäkkiä hän lopetti.
- Mitä eikö seura kelpaa vai?
- Ei mut asia on niin et ... hmm... mä en oo vielä menettänyt poikuutani.
- Ei sillä väliä. Mä autan sua.
Jatkoimme suutelua ja hän alkoi huomattavsti olla rennompi. Hän rupesi pikku hiljaa koskettelemaan rintojani. Halusin häntä koko ajan enemmän. Lopulta en kestänyt enään. Avasin hänen housunsa. Hänellä ei ollut ollenkaan alusvaatteista ja housuista pisti ulos komea 20 sentin patukka. Otin sen suuhun ja aloin imeskellä sitä parhaani mukaan. Se paisui entistä enemmän ja lopulta tunsin että kohta hän tulisi. En antanut hänen tulla suuhuni vaan vetäsi verkkarini ja stringini alas ja aloin panna häntä. Hänen kasvoista näki että hän nautti. Hän todella nautti. Lopulta tunsin että alkaisin tulla kuiskasin haänelle sen ja hän sanoi että hänelläkin kävisi kohta niin. Ja pian hän tulikin. Hetken olimme yhtä samaa huohottavaa kasaa. Häne veti itsensä pois ja minä laitoin housuni takaisin jalkaan. Hyvästelin hänet ja jatkoin juoksemista.
pusikossa hässimässä
kävelylle mieluusti
3
12260
Vastaukset 3
- !:P
Jpe, sellainen justiinsa oksentaneen suu onkin namia;O
- ='D
Sama asia kävi minullakin mielessä =D
- normaali
tänne ei pitänyt kirjoitella fantasiajuttuja.
Tämähän on silkkaa potaskaa koko juttu. Oksentavalla kännisellä ei kyllä mulkku kovin pienestä enää herää henkiin, eikä sellaisen kanssa pysty mitään järkevää keskustelemaan saati sitten muutakaan tekemään.
Osta itsellesi elämä, jos et muuta keksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1401009
Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.27946Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s42823- 39725
Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?48684- 56596
Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?67578Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?57575- 36568
- 76567