Vedän lukion pojille telinevoimistelutunnin. Miesopettaja on estynyt tulemasta ja lupasin auttaa. Poikia taitaa kiinnostaa enemmän mun vartaloni kuin rekit ja tangot.
Tunnin jälkeen pojat lähtevät suihkuun ja mä järjestemään papereitani läheiseen huoneeseen. Vaihdan vaatteet ja putsaan kainalot ja jalat vedellä.
Odottelen, että sali tyhjentyisi pojista. Koputan oveen ja kuuntelen tuleeko vastausta.
Ei ketään.
Joku on jättänyt suihkun päälle, samalla huomaan nurkkapaikalla läjän vaatteita. Huutelen, mutta vastausta ei vaan tule. Kurkkaan suihkuun, jossa yksi pojista onkin viä pesulla. Pojalla on selkä muhun päin.
"Etkö kuullut huutojani?", kysäisen pojalta.
"E-en kuullut..."
"Pue päällesi niin päästään pois."
Menin ovelle odottamaan poikaa. Poika ilmeisesti luuli minun lähteneen huoneesta, koska suihkusta alkoi kuulua raskasta huohotusta.
"Ota ope tästä kullia suuhun, ota. Mä runkkaan satsin sun kiinteille rinnoilles", poika kuului huohottavan ja puhuvan suihkussa !
Kävelin suihkun puolelle ja kysyin mitä hemmettiä sä jätkä hommaat. Kaveri oli suihkus kalu kädessä ja runkkas. Poika säikähti ja mumisi jotain häpeissään.
Ovi kolahti ja sisään huoneeseen tuli kaksi poikaa lisää.
"Mitäs ope täällä ahdistelee nuoria poikia, pitääkö tästä mennä ylemmäs kertomaan tarinoita?"
Toinen pojista asetti kätensä mun pakaralle, jolloin mä siirryin seinää vasten.
Suihkussa oleva kaveri laittoi mun yläpulolella olevan suihkun päälle ja kastuin läpimäräksi.
"Mitä vittua", kivahdin ja huomasin tissini näkyvän märän paitani läpi.
Nännit sojottivat kylmästä vedestä ja paita liimautui rintoihini kiinni.
Pojat alkoivat riisua vaatteitaan ja paljastivat seisovat kalunsa mun edessäni.
"Tahtoisko ope korjata tilanteen ja imeä vähän kullia?"
"Pojat,... älkää viittikö. En mä ..."
Pojista kaksi piti mua käsistä ja pistivät mut polvilleen maahan.
Kolmas alkoi syöttää mulle varttaan, joka oli melko mukavan kokoinen. Ajattelin pääseväni helpommalla jos teen yhteistyötä.
Yksi pojista lähti lukitsemaan ulko- ovea ja toiset veivät mua patjoille.
"No niin, näytäppäs meille sun spagaatis."
Olin spagaatiasennossa kun yksi pojista tuli taakseni.
"Mahtava perse."
"Mene tohon pukille alasti mahalles."
Tein työtä käskettyä ja pojat olivat edessäni ja takanani.
"Aaahhhhh, tuntuu hyvälle, jatka, pliiis!", vaikeroin pojan työntyessä muhun takaapäin.
"Mahtava kalu, paina mua kovaa!"
Edessäni oleva kaveri kiihottuu huudoistani niin , että työntää kaluaan mun suuhuni.
Imen vartta kaikilla voimillani ja kaveri laukeaa mun huulilleni.
Takanani poika hakkaa kulliaan mun pilluuni kuin viimeistä päivää.
"Voi kiesus, kuinka tiukka pillu, mahtava pilluuuuh!"
Poika purkautuu pepulleni ja huohottaa raskaasti.
Poikien lähtiessä heitä vastaan kävelee se kolmas poika, joka oli suihkussa alunperin.
"Eikös meillä jäänyt jotain kesken?"
Pojat
Sijainen
4
6989
Vastaukset
- Make
Tosi hyvä juoni ja muutenki kiihottava tarina! Hieman enemmän ehkä vielä yksityiskohtia, mutta aika hyvä nytte jo:)!
- köö
huomasi kyllä, että mies oli kirjoittajana.
- Sijainen
Ensimmäinen kerta lajiaan tuo huomautus. Johtuu varmaan siitä, ettet ole mua nähnyt ;)
- jensku ;)
tosi mahtava.. ;)..kiihottava tarina.. ;))
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17422323Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant759532Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297510Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va816350SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1826000Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot375003HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084656Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014396Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo892111Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k801387