Kumpi vie voiton.
Pelaaja lehti http://pelaajalehti.com/
vai
Pelit lehti http://www.pelit.fi/
PELIT VS PELAAJA -lehti
4
1984
Vastaukset
- lehti
vie
voiton - .......
Täällä vanha keskustelu, jossa myös vertaillaan näiden kahden lehden eroja;
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=105&conference=632&posting=22000000031279882 - pelaajalehti
Pelaaja lehdeltä irtoaa ainakin parempi tarjous, joten itse tilasin sen ja irtisanoin pelit lehden. On tullut pelit lehteä luettua jo sen verran kauan että vaihtelu tekee hyvää.
Tuolta löysin tarjouksen: http://www.tarjoushinta.com/category/lehdet/ - Anonyymi
Pelaaja ehdottomasti. Yksi maailman kauneimmista ulkoasuista omaavista lehdistä. Lisäksi pidän siitä, että pelaajassa on paljon muutakin kuin lähinnä peliarvosteluja.
Ulkoasussa iso ero verrattuna Pelit lehteen. Sillä on itselleni suuri merkitys. Toki myös sisältö Pelaajassa rautaista.
Toki varmaan pelit lehti laatusisältöä myös, mutta keskittyminen lähinnä arvosteluihin ei, koskaan innostanut minua lehden paria irtonumeroa enempää. Pelaaja antoi vaihtoehdon ja lopulta ulkoasun kehittyessä peli oli selvä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1071842
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1271492En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k931346- 631214
Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1251082The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut101078Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall218881- 151839
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57793Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20748