Hotelli Amaris

kokemuksia:)?

Mahdollisesti kesäkuun alusta ollaan lähdössä Sunny beachille kyseiseen hotelliin.
Vaikuttaa kuvista päätellen ihan ok hotellilta, ois kiva kuulla jos jollakin kokemusta Amaris hotlellista? Millaiset huoneistot? Oliko jääkaappia? Hyvää palvelua? Kertokaa mitä vaan !:)

2

832

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • amarista

      Laitappa tohon haku-kohtaan hakusanaksi amaris ja vastauksia löytyy. Jääkaappi oli, palvelu ok, huoneistoissa öttimönkiäisiä (oisko ollu viljakuoriaisia).

      • alkfjalkfjal

        Tulimme 5.6. yöllä pois sieltä. Ei todellakaan voida suositella hotellia. Vaihtakaa ihmeessä jos vain voitte. Henkilökunta nuorta ja meno holtitonta.Ajellaan skoottereilla ja ruoka tarjoillaan pilottitakeissa, verkkareissa tai missä milloinkin. Ruoka (söimme illallisen ja aamiaisen) tosi surkeeta mössöö. Aamupala jonkin verran parempi kuin menu. Aamiaisella hilloa, hedelmiä, vaalea leipää, äklön makeaa mehua ja hanavettä. Myös bulgarianjogurttia oli tarjolla, mutta eipä paljon muuta.

        Henkilökunta epäystävällistä ja muutenkin ailahtelevaisia. Joskus ystävällisiä joskus (useinmiten) ei. Mieheni sanoi ystävällisesti tarjoilijalle, että kertoa kokille, että pihvi ei ole hyvä. Seuraavana päivänä hotellinjohtaja haukkui meidät rappukäytävässä.

        Myös palo-ovet kaikki kiinni, hotellinkäytävät pimeät (säästetään sähkössä). Lapsia pelotti yöllä kulkea.

        Finnmatkoistakaan ei yhtään hyvää sanottavaa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      155
      11788
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      148
      5423
    3. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      43
      4437
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      132
      3632
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      39
      2728
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1926
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      107
      1646
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      361
      1601
    9. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      97
      1499
    10. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      136
      1441
    Aihe