Modet

Kaikki jutut oikeista crosseista viety pois???!!!! Paljonko Motorpower, keskinen, myllymäki, puuilo, jne... lahjoo modea, että tämä idiootti kiinaromukauppias saa mainostaa romujaan?????????????
Kiinanpaskat eivät edelleenkään ole oikeita crosseja ja niille pitäsi perustaa oma palsta, ettei kauppiaat pääse jakamaan väärää tietoa.
5260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tarvitse hinta-laatusuhteeltaan hyviä pyöriä mainostaa. Hyvät käyttäjäkokemukset puhuvat puolestaan!!!!

Äänestä
  • Ensi pitää saada laatu edes jonkinnäköiseen kuntoon ja vasta sen jälkeen voidaan puhua hinnasta.
    Vaikka tuote olisi ilmainen, mutta laadusta ei olisi tietoakaan niin mielestäni tuotteen hinta/laatu ei olisi silti hyvä.
    Esim.
    hinta =0, laatu =0 -> hinta/laatu: 0/0=0, tai päinvastoin laatu/hinta, edelleen nolla.
    Ja käyttäjä kokemuksista kertoo täällä pyörivä youtube video jossa kinukin omistaja kertoo 250cc kinukista.

    Äänestä

  • Länsipyöräkauppiaden ei tarvitse täällä huudella pyöristään. Hintalaatusuhde on kohdallaan! Näillä pyörillä voi ajaa vielä vuosienkin päästä. Varaosia saa alkuperäisenä ja tarvikkeen.

    Toisin kuin kiinapyöräkauppiaiden. Joka toiseen keskusteluun on saatava ängettyä omat typerät kommentit. Ovathan ne halpoja, mutta laatu ja ajo-ominaisuudet todella syvältä. Ei oikein hinta-laatusuhde kohtaa. Varaosien saanti on mitä on.

    Äänestä

Ylläpito hoitaa hommansa: provot siivotaan ennemmin tai myöhemmin. Niin nytkin ja hyvä niin.

Äänestä

* Markkinoida tai mainostaa tuotetta tai palvelua
* Massapostittaa puheenvuoroja tai lausuntoja

Tässäpä kinkkikauppiaille kirjoitusohjeita. Eivät modet ole oikein ajantasalla omista ohjeistaan tai ne on maksettu hiljaiseksi? Antavat vapaasti kiinaromujen kauppaiden provota omia romujaan täällä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kinkkikauppiaiden puolella? kirjoitti:

Kaikki jutut oikeista crosseista viety pois???!!!! Paljonko Motorpower, keskinen, myllymäki, puuilo, jne... lahjoo modea, että tämä idiootti kiinaromukauppias saa mainostaa romujaan?????????????
Kiinanpaskat eivät edelleenkään ole oikeita crosseja ja niille pitäsi perustaa oma palsta, ettei kauppiaat pääse jakamaan väärää tietoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu