Moicca !
Olen itse hyvännäköinen-trendikäs-kunnollinen-luotettava single(ja 100% hetero mainittakoon se nyt vielä tässä ensin väärinkäsitysten ehkäisemiseksi) ja etsisin frendejä tuonne Pietarin bileyöhön tässä keväällä-kesällä.
Asun Helsingissä joten olis OK jos asuisit mayby pk-seudul voitas mennä-tulla samaa matkaa sinne ja backkii.
Joten denat-ja vodka turistit voi siirtyä next ilmoitukseen!
Otin tuossa vuosiviisumin venäjälle..ja ajattelin lähtee check it out tuota Pietaria, kun siitä niiiiiin paljon olen kuullut...kauniita naisia ja cheap......ai niin sanoinko jo..... kauniita naisia??
Joten tollanen esim. viikonloppu PE-SU...voi olla yes tai TO-SU.
Neva tours:lla pääsee meno-paluu 65e se kulkee TO-SU.
PE-SU pitää mennä muilla suomalaisilla dözillä n.85e meno-paluu (n.4 lähtöä/pv).
TOSIN kuulma venäläisillä pikkubusseillakin pääsee n.15e/suunta !..lähtevät Presidentti Hotellin vierestä 11.00-12.00 aikoihin joka pv...ne ovat 2t nopeampia kuin tavalliset dözät.
JOTEN......olisko anybody-somebody ikähaitarilla esim. vaikka 18-35v jota kiinnostaa kauniit naiset enemmän kuin vodka??.
Wingin-man:n kanssa olis makeempi mennä chekkailee kuin alone in the dark..ja tietysti turvallisempaakin vieraassa maassa/kaupungissa..jossa kaikki on kirjoitetu kyrillisin kirjaimin..heh.
Ja PLEASE...säästäkää mut pelkiltä sarkastisilta kommenteilta...okey
Ja ei kun Frendien Joey;n tapaan...."HOW ARE YOU DOING" eli как вы делая?.
TOIMIPPA JO ja laita messagee niin CHAT MORE ja aletaan plan dream matkaa naisellisten pitkäsäärten luvattuuhun maahan :D:D
* PIETARIIN bileseuraa joskus ajalla 01.05-30.09.2008 *
6
2406
Vastaukset
- tyylikkö
Kyllä tuohon on pakko kommentoida!
Toivottavasti saat seuraasi jonkun toisen kielipuolen!
Ehkä hänellä joka kolmas sana on venäjää... tai vaikka edes ruotsia!!
Tympii tuollainen amerikan sekoittelu kunnon suomenkieleen =(
Vapputerveisin pretty old tätönen!- keilenkäyttöä
Eikö siellä Pohjois-karjalassa josta lienet n. vuosi sitten muuttanut Pk-seudulle löytyisi ketään kaveria niin et tarvitsisi kahta tulkkia. Mahtaa Pietarin tytöt olla onnesta soikeena kun maailmanmies tulee kirkolle
- jipatsujabatsuboy
Mennään vaan pietarin yöhön, mulla on 2 kerta visa ok! Voidaan mennä faijan bmv:llä niin saadaan ajella cityssä eihän se varmaan niin kummallista oo, mulla kortti ollu jo 2v. tuon sitten iskälle viinat yms sellaset jutskat. Oisko juhannuksen alla 1 keikka mahdollinen? Niin saisin tuoda iskälle ne jutskat kun se tän mun visanki maksaa ja jos et sä ota niin isä kyllä ottaan sunki eväät jussina meillä kovat bileet saimaan saaressa. Mä kävin mutsin ja systerin kaa joskus 80 kyt luvul siel, sillon sen jo näki miten kova pleissi se on. No tässä tää alku stoori!
- KAUNIITA HUNAJAPUPUJA
Moicca!
Kiitti vastauksesta :D
Kuulostaa AIVAN LOISTAVALTA!
Siis tarkotax 20-22.6.2008 Jussina?....silloin pääsisin kyllä..ei täälläkään stadissa mitään tapahdu.
EN juo/tuo "eväitä"..joten voit saada munkin satsin sitten.
Mut olis hyvä chat more..mites saan sun yhteyden?
Voit laittaa mulle vaikka mun "fake" Email:n viestii:
[email protected]
Jubaillaan sit lisää :):)
- make
Ei paljoa vääryyttä tapahdu vaikka tuollaiset takki auki mölisevät cityjuntit rullattais samantein.
- satoja kelloja Pietarissa v...
Kyllä huomaa että olet saanut naista kerran eläessäsi, syntyessäsi kokomitalla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 863166
- 883013
- 681862
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä191802- 271701
- 211681
- 241677
- 481327
Pettymys! Tähdet, tähdet -kisassa tämä erikoisjakso pois - Pistänyt artistit todella lujille!
Tähdet, tähdet -kisa on edennyt genrestä toiseen. Mutta erästä monen toivomaa erikoisjaksoa ei tällä kaudella nähdä. Voi321326Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko91309