* PIETARIIN bileseuraa joskus ajalla 01.05-30.09.2008 *

KAUNIITA HUNAJAPUPUJA

Moicca !

Olen itse hyvännäköinen-trendikäs-kunnollinen-luotettava single(ja 100% hetero mainittakoon se nyt vielä tässä ensin väärinkäsitysten ehkäisemiseksi) ja etsisin frendejä tuonne Pietarin bileyöhön tässä keväällä-kesällä.

Asun Helsingissä joten olis OK jos asuisit mayby pk-seudul voitas mennä-tulla samaa matkaa sinne ja backkii.
Joten denat-ja vodka turistit voi siirtyä next ilmoitukseen!

Otin tuossa vuosiviisumin venäjälle..ja ajattelin lähtee check it out tuota Pietaria, kun siitä niiiiiin paljon olen kuullut...kauniita naisia ja cheap......ai niin sanoinko jo..... kauniita naisia??

Joten tollanen esim. viikonloppu PE-SU...voi olla yes tai TO-SU.

Neva tours:lla pääsee meno-paluu 65e se kulkee TO-SU.
PE-SU pitää mennä muilla suomalaisilla dözillä n.85e meno-paluu (n.4 lähtöä/pv).

TOSIN kuulma venäläisillä pikkubusseillakin pääsee n.15e/suunta !..lähtevät Presidentti Hotellin vierestä 11.00-12.00 aikoihin joka pv...ne ovat 2t nopeampia kuin tavalliset dözät.

JOTEN......olisko anybody-somebody ikähaitarilla esim. vaikka 18-35v jota kiinnostaa kauniit naiset enemmän kuin vodka??.

Wingin-man:n kanssa olis makeempi mennä chekkailee kuin alone in the dark..ja tietysti turvallisempaakin vieraassa maassa/kaupungissa..jossa kaikki on kirjoitetu kyrillisin kirjaimin..heh.

Ja PLEASE...säästäkää mut pelkiltä sarkastisilta kommenteilta...okey

Ja ei kun Frendien Joey;n tapaan...."HOW ARE YOU DOING" eli как вы делая?.

TOIMIPPA JO ja laita messagee niin CHAT MORE ja aletaan plan dream matkaa naisellisten pitkäsäärten luvattuuhun maahan :D:D

6

2412

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyylikkö

      Kyllä tuohon on pakko kommentoida!
      Toivottavasti saat seuraasi jonkun toisen kielipuolen!
      Ehkä hänellä joka kolmas sana on venäjää... tai vaikka edes ruotsia!!
      Tympii tuollainen amerikan sekoittelu kunnon suomenkieleen =(

      Vapputerveisin pretty old tätönen!

      • keilenkäyttöä

        Eikö siellä Pohjois-karjalassa josta lienet n. vuosi sitten muuttanut Pk-seudulle löytyisi ketään kaveria niin et tarvitsisi kahta tulkkia. Mahtaa Pietarin tytöt olla onnesta soikeena kun maailmanmies tulee kirkolle


    • jipatsujabatsuboy

      Mennään vaan pietarin yöhön, mulla on 2 kerta visa ok! Voidaan mennä faijan bmv:llä niin saadaan ajella cityssä eihän se varmaan niin kummallista oo, mulla kortti ollu jo 2v. tuon sitten iskälle viinat yms sellaset jutskat. Oisko juhannuksen alla 1 keikka mahdollinen? Niin saisin tuoda iskälle ne jutskat kun se tän mun visanki maksaa ja jos et sä ota niin isä kyllä ottaan sunki eväät jussina meillä kovat bileet saimaan saaressa. Mä kävin mutsin ja systerin kaa joskus 80 kyt luvul siel, sillon sen jo näki miten kova pleissi se on. No tässä tää alku stoori!

      • KAUNIITA HUNAJAPUPUJA

        Moicca!

        Kiitti vastauksesta :D
        Kuulostaa AIVAN LOISTAVALTA!

        Siis tarkotax 20-22.6.2008 Jussina?....silloin pääsisin kyllä..ei täälläkään stadissa mitään tapahdu.

        EN juo/tuo "eväitä"..joten voit saada munkin satsin sitten.
        Mut olis hyvä chat more..mites saan sun yhteyden?
        Voit laittaa mulle vaikka mun "fake" Email:n viestii:

        [email protected]

        Jubaillaan sit lisää :):)


    • make

      Ei paljoa vääryyttä tapahdu vaikka tuollaiset takki auki mölisevät cityjuntit rullattais samantein.

    • satoja kelloja Pietarissa v...

      Kyllä huomaa että olet saanut naista kerran eläessäsi, syntyessäsi kokomitalla.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      412
      9096
    2. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      188
      3692
    3. Kuka pistetty kylmäksi

      Ketähän joutunu puukkohipan uhriksi? Tietääkö kukkaan?
      Kajaani
      20
      2163
    4. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      86
      1357
    5. Postilaatikoista

      Tuntuu kaikki tietävän tekijän/tekijät, mutta miksi nimiä ei julkaista???
      Kihniö
      27
      1125
    6. Sylikkäin.

      Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta
      Ikävä
      66
      1112
    7. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      75
      1100
    8. Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!

      "Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss
      Maailman menoa
      79
      1095
    9. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      106
      1046
    10. Nainen arvaa kuka

      En ikävä kyllä elä enää pitkään
      Ikävä
      55
      1043
    Aihe