Pikkukivaa vessassa ;>

grauyh

Jori vain tuijotti. Kannatti istua etirivissä niin kukaan ei voinut nähdä mihin suuntaan hän katsoi. Englannin opettaja oli kaunis, seksikäs tumma nainen, jonka persettä oli kiva katsella kun tämä kirjoitti taululle. Jori ei edes kuunnellut tai lukenut mitään, katsoi vain ihanaa opettajansa kroppaa.
Hän näki opettajan kääntyvän, joten siirtyi katselemaan tämän ihanan suuri ja seksikkäitä rintoja. Opettaja selitti jotain ja sattui huomaamaan tämän. Jori punastui kun opettaja katsoi häntä silmiin ja katsoi sitten pulpettiinsa.
Opettaja siirtyi taas kirjoittamaan joten Jori katseli tämän persettä taas. Kun opettaja liikahteli, hänen minihameensa vähän liukui ja perse näytti ihanalta. Jorin käsi liukui väkisinkin pulpetinkannen alle ja vielä farkkujenkin sisäpuolelle tekemään tuhmia juttuja. Jori tunsi suurta nautintoa ja sulki silmät. Vähän aikaa jatkettuaan hän alkoi tuntea, että kohta tulisi spermat housuun jollei pääsisi äkkiä pois.
Jori viittasi.
- Mitä Jori? opettaja kysyi.
- Saaks mennä vessaan? Jori kysäisi. Opettaja näki jorin kärvistelevän ja aavisteli ettei kyse ollut ihan tavallisesta hädästä.
- Et nyt, tunti loppuu vartin päästä, opettaja sanoi ja kirjoitti taas taululle. Jori oli loukkaantunut. Opettaja kiusasi häntä ihan tahallaan.
Hetken aikaa jori kärvisteli, mutta sitten hän ei voinut enää mitään. Ihanasti kuumat spermat laukseivat hänen jäykästä kullistaan, eikä jori voinut olla inahtamatta. Hänen vieressään istuva Leena tirskahti. Jori punastui taas. Hän ei ollu tajunnut, että Leena huomasi. Oikeastaan Leenahan huomasi jopa sen että hän tuijotteli opettajaa.
Tunnin jälkeen Jori odotti että muut oppilaat olivat jo menneet, kosksa hänen housunsa olivat kastuneet pikkaisen. valitettavasti opettajakin jäi vielä luokkaan, mutta pokkana jori yritti kävellä hänen ohitse.
- Hetkinen Jori, opettaja sanoi. Jori huokaisi ja kääntyi. Opettaja viittasi häntä istumaan omalle tuolilleen. Jori kohotti kulmiaan ja yhtäkkiä opettaja teki jotain odottamatonta: hän työnsi kätensä Jorin housuihin. Jori haukkoi henkeään kun ihana opettaja alkoi runakata hänen kulliaan.
Kumpikaan ei sanonut mitään. Opettaja istuutui Jorin syliin kasvot tähän päin ja jatkoi. He suutelivat ja Jori hyväili varovasti opettajan persettä. Jori tunsi orgasmin olevan lähellä ja pian hän laukesikin opettajansa käteen. Molemmat inahtelivatja saivat mahtiorkut.

2

18144

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • se sama

      otsikon pitäisi olla pikkukivaa koulussa

      • Vankila odottaa

        Minihameista opettajaa, itse päädyt nuorten suljetulle psykiatriselle säilöön.
        Nykyään tuollaista ei enää suvaita, perkele .


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      170
      1083
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      847
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      783
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      728
    5. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      529
    6. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      294
      525
    7. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      37
      521
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      479
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      49
      477
    10. Kalle irtisanoutui

      Kävi, kuten odotettiin. Paras ratkaisu paitsi Orimattilalle myös Larssonille. Seuraavaksi joudutaan mittaamaan kaupungin
      Orimattila
      53
      454
    Aihe