Pikkukivaa vessassa ;>

grauyh

Jori vain tuijotti. Kannatti istua etirivissä niin kukaan ei voinut nähdä mihin suuntaan hän katsoi. Englannin opettaja oli kaunis, seksikäs tumma nainen, jonka persettä oli kiva katsella kun tämä kirjoitti taululle. Jori ei edes kuunnellut tai lukenut mitään, katsoi vain ihanaa opettajansa kroppaa.
Hän näki opettajan kääntyvän, joten siirtyi katselemaan tämän ihanan suuri ja seksikkäitä rintoja. Opettaja selitti jotain ja sattui huomaamaan tämän. Jori punastui kun opettaja katsoi häntä silmiin ja katsoi sitten pulpettiinsa.
Opettaja siirtyi taas kirjoittamaan joten Jori katseli tämän persettä taas. Kun opettaja liikahteli, hänen minihameensa vähän liukui ja perse näytti ihanalta. Jorin käsi liukui väkisinkin pulpetinkannen alle ja vielä farkkujenkin sisäpuolelle tekemään tuhmia juttuja. Jori tunsi suurta nautintoa ja sulki silmät. Vähän aikaa jatkettuaan hän alkoi tuntea, että kohta tulisi spermat housuun jollei pääsisi äkkiä pois.
Jori viittasi.
- Mitä Jori? opettaja kysyi.
- Saaks mennä vessaan? Jori kysäisi. Opettaja näki jorin kärvistelevän ja aavisteli ettei kyse ollut ihan tavallisesta hädästä.
- Et nyt, tunti loppuu vartin päästä, opettaja sanoi ja kirjoitti taas taululle. Jori oli loukkaantunut. Opettaja kiusasi häntä ihan tahallaan.
Hetken aikaa jori kärvisteli, mutta sitten hän ei voinut enää mitään. Ihanasti kuumat spermat laukseivat hänen jäykästä kullistaan, eikä jori voinut olla inahtamatta. Hänen vieressään istuva Leena tirskahti. Jori punastui taas. Hän ei ollu tajunnut, että Leena huomasi. Oikeastaan Leenahan huomasi jopa sen että hän tuijotteli opettajaa.
Tunnin jälkeen Jori odotti että muut oppilaat olivat jo menneet, kosksa hänen housunsa olivat kastuneet pikkaisen. valitettavasti opettajakin jäi vielä luokkaan, mutta pokkana jori yritti kävellä hänen ohitse.
- Hetkinen Jori, opettaja sanoi. Jori huokaisi ja kääntyi. Opettaja viittasi häntä istumaan omalle tuolilleen. Jori kohotti kulmiaan ja yhtäkkiä opettaja teki jotain odottamatonta: hän työnsi kätensä Jorin housuihin. Jori haukkoi henkeään kun ihana opettaja alkoi runakata hänen kulliaan.
Kumpikaan ei sanonut mitään. Opettaja istuutui Jorin syliin kasvot tähän päin ja jatkoi. He suutelivat ja Jori hyväili varovasti opettajan persettä. Jori tunsi orgasmin olevan lähellä ja pian hän laukesikin opettajansa käteen. Molemmat inahtelivatja saivat mahtiorkut.

2

18145

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • se sama

      otsikon pitäisi olla pikkukivaa koulussa

      • Vankila odottaa

        Minihameista opettajaa, itse päädyt nuorten suljetulle psykiatriselle säilöön.
        Nykyään tuollaista ei enää suvaita, perkele .


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. El Khamenein arkku K-Kaupan autossa?

      Kyllä kauppias hoitaa?
      Maailman menoa
      169
      1621
    2. Mahdoton tilanne

      Täällä monella tuntuu olevan jumissa oleva tilanne. Joillakin kaipuu ja ikävä on kestänyt jo vuosia. Osapuoli/puolet ova
      Ikävä
      100
      1000
    3. Välillä tulee haikeus

      Et kaikki päättyi näin. Etten saanut vastauksia. Ei meitä oltu tarkoitettu. Niin se vain on.
      Ikävä
      78
      904
    4. Tunteilla leikkiminen

      Oletko leikkinyt kaivattusi tai jonkun kiinnostuneen tunteilla, pelannut jotain peliä tai pelleillyt asioilla? Miksi?
      Ikävä
      111
      853
    5. Ne katseet, ei niitä

      Voi unohtaa. Se, miten molemmat katsoi
      Ikävä
      44
      800
    6. Miten jotkut kehtaa aikuisiällä kiusata

      Ihmisiä? Eikö se ole aika noloa?
      Ikävä
      116
      718
    7. Rydmanin lista lääkkeistä joista poistetaan Kela-korvaus julkisen potilailla

      Rydmanin lista lääkkeistä joista poistetaan Kela-korvaus julkisen potilailla (yksityisen asiakkaille Kela-korvaus jätetä
      Maailman menoa
      404
      619
    8. Mä olin ihan peloissani sun lähellä

      Huomasitko? En uskaltanut edes katsoa sua. Näin sivu silmällä sun vinon hymyn. Oliko hyvä vai paha juttu kun tulit lähel
      Ikävä
      22
      604
    9. Mitä jos näkisimme

      Vyöryisikö samat tunteet uudelleen?
      Ikävä
      52
      584
    10. On ikävä sinua ihana

      En jaksa syvempiä tuntoja enää kirjoittaa. Kaipaan sinun läsnäoloa ja läheisyyttä nainen. Hyvää yötä.
      Ikävä
      28
      583
    Aihe