Pikkukivaa vessassa ;>

grauyh

Jori vain tuijotti. Kannatti istua etirivissä niin kukaan ei voinut nähdä mihin suuntaan hän katsoi. Englannin opettaja oli kaunis, seksikäs tumma nainen, jonka persettä oli kiva katsella kun tämä kirjoitti taululle. Jori ei edes kuunnellut tai lukenut mitään, katsoi vain ihanaa opettajansa kroppaa.
Hän näki opettajan kääntyvän, joten siirtyi katselemaan tämän ihanan suuri ja seksikkäitä rintoja. Opettaja selitti jotain ja sattui huomaamaan tämän. Jori punastui kun opettaja katsoi häntä silmiin ja katsoi sitten pulpettiinsa.
Opettaja siirtyi taas kirjoittamaan joten Jori katseli tämän persettä taas. Kun opettaja liikahteli, hänen minihameensa vähän liukui ja perse näytti ihanalta. Jorin käsi liukui väkisinkin pulpetinkannen alle ja vielä farkkujenkin sisäpuolelle tekemään tuhmia juttuja. Jori tunsi suurta nautintoa ja sulki silmät. Vähän aikaa jatkettuaan hän alkoi tuntea, että kohta tulisi spermat housuun jollei pääsisi äkkiä pois.
Jori viittasi.
- Mitä Jori? opettaja kysyi.
- Saaks mennä vessaan? Jori kysäisi. Opettaja näki jorin kärvistelevän ja aavisteli ettei kyse ollut ihan tavallisesta hädästä.
- Et nyt, tunti loppuu vartin päästä, opettaja sanoi ja kirjoitti taas taululle. Jori oli loukkaantunut. Opettaja kiusasi häntä ihan tahallaan.
Hetken aikaa jori kärvisteli, mutta sitten hän ei voinut enää mitään. Ihanasti kuumat spermat laukseivat hänen jäykästä kullistaan, eikä jori voinut olla inahtamatta. Hänen vieressään istuva Leena tirskahti. Jori punastui taas. Hän ei ollu tajunnut, että Leena huomasi. Oikeastaan Leenahan huomasi jopa sen että hän tuijotteli opettajaa.
Tunnin jälkeen Jori odotti että muut oppilaat olivat jo menneet, kosksa hänen housunsa olivat kastuneet pikkaisen. valitettavasti opettajakin jäi vielä luokkaan, mutta pokkana jori yritti kävellä hänen ohitse.
- Hetkinen Jori, opettaja sanoi. Jori huokaisi ja kääntyi. Opettaja viittasi häntä istumaan omalle tuolilleen. Jori kohotti kulmiaan ja yhtäkkiä opettaja teki jotain odottamatonta: hän työnsi kätensä Jorin housuihin. Jori haukkoi henkeään kun ihana opettaja alkoi runakata hänen kulliaan.
Kumpikaan ei sanonut mitään. Opettaja istuutui Jorin syliin kasvot tähän päin ja jatkoi. He suutelivat ja Jori hyväili varovasti opettajan persettä. Jori tunsi orgasmin olevan lähellä ja pian hän laukesikin opettajansa käteen. Molemmat inahtelivatja saivat mahtiorkut.

2

17893

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • se sama

      otsikon pitäisi olla pikkukivaa koulussa

      • Vankila odottaa

        Minihameista opettajaa, itse päädyt nuorten suljetulle psykiatriselle säilöön.
        Nykyään tuollaista ei enää suvaita, perkele .


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      289
      8284
    2. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

      Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
      Maailman menoa
      194
      4497
    3. Olen väsynyt tähän

      En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy
      Ikävä
      30
      2737
    4. Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?

      Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas
      Maailman menoa
      190
      2563
    5. Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD

      Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 17
      Maailman menoa
      105
      2153
    6. Olenko mies sinun mielestä outo?

      Saat vastata rehellisesti.
      Ikävä
      51
      1696
    7. Millasia unelmia sulla on?

      onko unelmia...?
      Ikävä
      58
      1658
    8. Maailman laiskin eläin: persu

      Persu ei ole eläessään laittanut rikkaa ristiin itsensä elättämiseen. Luonnossa tuollainen ei olisi mahdollista, mutta s
      Maailman menoa
      19
      1541
    9. Minneapolisin tapauksesta hyvä video

      Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh
      Maailman menoa
      343
      1303
    10. Miten usein toivot

      Tai olet toivonut että olisimme lähekkäin vai toivotko ollenkaan?
      Ikävä
      168
      1298
    Aihe