Pikkukivaa vessassa ;>

grauyh

Jori vain tuijotti. Kannatti istua etirivissä niin kukaan ei voinut nähdä mihin suuntaan hän katsoi. Englannin opettaja oli kaunis, seksikäs tumma nainen, jonka persettä oli kiva katsella kun tämä kirjoitti taululle. Jori ei edes kuunnellut tai lukenut mitään, katsoi vain ihanaa opettajansa kroppaa.
Hän näki opettajan kääntyvän, joten siirtyi katselemaan tämän ihanan suuri ja seksikkäitä rintoja. Opettaja selitti jotain ja sattui huomaamaan tämän. Jori punastui kun opettaja katsoi häntä silmiin ja katsoi sitten pulpettiinsa.
Opettaja siirtyi taas kirjoittamaan joten Jori katseli tämän persettä taas. Kun opettaja liikahteli, hänen minihameensa vähän liukui ja perse näytti ihanalta. Jorin käsi liukui väkisinkin pulpetinkannen alle ja vielä farkkujenkin sisäpuolelle tekemään tuhmia juttuja. Jori tunsi suurta nautintoa ja sulki silmät. Vähän aikaa jatkettuaan hän alkoi tuntea, että kohta tulisi spermat housuun jollei pääsisi äkkiä pois.
Jori viittasi.
- Mitä Jori? opettaja kysyi.
- Saaks mennä vessaan? Jori kysäisi. Opettaja näki jorin kärvistelevän ja aavisteli ettei kyse ollut ihan tavallisesta hädästä.
- Et nyt, tunti loppuu vartin päästä, opettaja sanoi ja kirjoitti taas taululle. Jori oli loukkaantunut. Opettaja kiusasi häntä ihan tahallaan.
Hetken aikaa jori kärvisteli, mutta sitten hän ei voinut enää mitään. Ihanasti kuumat spermat laukseivat hänen jäykästä kullistaan, eikä jori voinut olla inahtamatta. Hänen vieressään istuva Leena tirskahti. Jori punastui taas. Hän ei ollu tajunnut, että Leena huomasi. Oikeastaan Leenahan huomasi jopa sen että hän tuijotteli opettajaa.
Tunnin jälkeen Jori odotti että muut oppilaat olivat jo menneet, kosksa hänen housunsa olivat kastuneet pikkaisen. valitettavasti opettajakin jäi vielä luokkaan, mutta pokkana jori yritti kävellä hänen ohitse.
- Hetkinen Jori, opettaja sanoi. Jori huokaisi ja kääntyi. Opettaja viittasi häntä istumaan omalle tuolilleen. Jori kohotti kulmiaan ja yhtäkkiä opettaja teki jotain odottamatonta: hän työnsi kätensä Jorin housuihin. Jori haukkoi henkeään kun ihana opettaja alkoi runakata hänen kulliaan.
Kumpikaan ei sanonut mitään. Opettaja istuutui Jorin syliin kasvot tähän päin ja jatkoi. He suutelivat ja Jori hyväili varovasti opettajan persettä. Jori tunsi orgasmin olevan lähellä ja pian hän laukesikin opettajansa käteen. Molemmat inahtelivatja saivat mahtiorkut.

2

18148

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • se sama

      otsikon pitäisi olla pikkukivaa koulussa

      • Vankila odottaa

        Minihameista opettajaa, itse päädyt nuorten suljetulle psykiatriselle säilöön.
        Nykyään tuollaista ei enää suvaita, perkele .


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 149
      1926
    2. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      330
      1374
    3. Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.

      Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      175
      966
    4. Olen Aito Narsisti

      Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.
      Sinkut
      272
      695
    5. PÄIVÄN KYSYMYS

      Haluatko SINÄ afkaani-muslimin ministeriksi?
      Kajaani
      260
      614
    6. 33
      611
    7. Outo liikkuja

      Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut
      Ähtäri
      12
      611
    8. Mara puhuu narsuista

      Eikö toi ämmä itse ole suurin sellainen?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      191
      563
    9. Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä

      Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen
      Puolanka
      20
      512
    10. Onko tämä meidän yhteys

      Vähän liian vaikeaa? Joskus voimakkaatkaan tunteet ei riitä.
      Ikävä
      42
      502
    Aihe