Jori vain tuijotti. Kannatti istua etirivissä niin kukaan ei voinut nähdä mihin suuntaan hän katsoi. Englannin opettaja oli kaunis, seksikäs tumma nainen, jonka persettä oli kiva katsella kun tämä kirjoitti taululle. Jori ei edes kuunnellut tai lukenut mitään, katsoi vain ihanaa opettajansa kroppaa.
Hän näki opettajan kääntyvän, joten siirtyi katselemaan tämän ihanan suuri ja seksikkäitä rintoja. Opettaja selitti jotain ja sattui huomaamaan tämän. Jori punastui kun opettaja katsoi häntä silmiin ja katsoi sitten pulpettiinsa.
Opettaja siirtyi taas kirjoittamaan joten Jori katseli tämän persettä taas. Kun opettaja liikahteli, hänen minihameensa vähän liukui ja perse näytti ihanalta. Jorin käsi liukui väkisinkin pulpetinkannen alle ja vielä farkkujenkin sisäpuolelle tekemään tuhmia juttuja. Jori tunsi suurta nautintoa ja sulki silmät. Vähän aikaa jatkettuaan hän alkoi tuntea, että kohta tulisi spermat housuun jollei pääsisi äkkiä pois.
Jori viittasi.
- Mitä Jori? opettaja kysyi.
- Saaks mennä vessaan? Jori kysäisi. Opettaja näki jorin kärvistelevän ja aavisteli ettei kyse ollut ihan tavallisesta hädästä.
- Et nyt, tunti loppuu vartin päästä, opettaja sanoi ja kirjoitti taas taululle. Jori oli loukkaantunut. Opettaja kiusasi häntä ihan tahallaan.
Hetken aikaa jori kärvisteli, mutta sitten hän ei voinut enää mitään. Ihanasti kuumat spermat laukseivat hänen jäykästä kullistaan, eikä jori voinut olla inahtamatta. Hänen vieressään istuva Leena tirskahti. Jori punastui taas. Hän ei ollu tajunnut, että Leena huomasi. Oikeastaan Leenahan huomasi jopa sen että hän tuijotteli opettajaa.
Tunnin jälkeen Jori odotti että muut oppilaat olivat jo menneet, kosksa hänen housunsa olivat kastuneet pikkaisen. valitettavasti opettajakin jäi vielä luokkaan, mutta pokkana jori yritti kävellä hänen ohitse.
- Hetkinen Jori, opettaja sanoi. Jori huokaisi ja kääntyi. Opettaja viittasi häntä istumaan omalle tuolilleen. Jori kohotti kulmiaan ja yhtäkkiä opettaja teki jotain odottamatonta: hän työnsi kätensä Jorin housuihin. Jori haukkoi henkeään kun ihana opettaja alkoi runakata hänen kulliaan.
Kumpikaan ei sanonut mitään. Opettaja istuutui Jorin syliin kasvot tähän päin ja jatkoi. He suutelivat ja Jori hyväili varovasti opettajan persettä. Jori tunsi orgasmin olevan lähellä ja pian hän laukesikin opettajansa käteen. Molemmat inahtelivatja saivat mahtiorkut.
Pikkukivaa vessassa ;>
grauyh
2
17956
Vastaukset
- se sama
otsikon pitäisi olla pikkukivaa koulussa
- Vankila odottaa
Minihameista opettajaa, itse päädyt nuorten suljetulle psykiatriselle säilöön.
Nykyään tuollaista ei enää suvaita, perkele .
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä4425817Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.104416Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1873556Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-202135751003053- 712438
- 452404
Hotelli kainuu
Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!562377- 922097
Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei131810MTV: Vappu Pimiä lataa yllättävän kommentin Helena Puolakasta: "Eihän Helena Puolakkakaan..."
Miten Vappu Pimiä pärjäsi mielestäsi MasterChef-tuomarina? Pimiä aloitti MasterChef-tuomarina uudessa pestissä. Nyt Pim171673