Onko huijaus koodia että saisin sensuroinin pois
WC/suihku tiloista ?
Sensuroitu ?
6
564
Vastaukset
- Mikko
Ei valitettavasti löydy tuollaista koodia. EA:n pojat ovat tehneet pelistä mahd. perheystävällisen pelin, joten edes mitään nakuilukoodeja ei ole olemassa.
- ???
Miten niin ei löydy??!! Olen nähnyt netissä sellaisia sivuja mistä löytyy ja tääläkin on jo aikaisemmin kysytty samaa kymystä ja on kerrottu mistä löydät ne koodit ja sivut. Jatka etsimistä niin löydät. Mutta valitettavasti en muista niitä itse.
- Gollumi
Koodin nimi on move_objects on.
-Kirjoita Ctrl Shift C
-Kirjoita kooditaukukkoon move_objects on.
-Paina Enter.
Jos haluat nähdä simisi ilman senrurointia, laita se suihkuun tai kylpyyn, paina pause ja siirrä suihku/kylpyamme pois simisi alta. Tällä koodilla voit myös poistaa ja siirtää mitä tahansa tavaroita. (Myös simejä.) Varo poistamasta postilaatikkoa tai roskista! Toivottavasti tämä koodi kelpaa.- "satunnais perheellä...
Joo ettei mene hukaan oma perheeni
- Kokeillut
En muista mistä hain, mutta tälläisen tiedoston sain
adult-censor.cmx ja child-censor.cmx
eli hae tuon nimistä, voit myös löytää sellaiset skins kuvat joissa
näkyy nännit ja alapään jutut.
Oot sää aika pervo?!! ;)- jurpo
kirjoitat googleen hakusanoiksi:
"the sims" "nude patch"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1218454
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1415364Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333745Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1283582Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352624Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191896Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3581552Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?981547Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?711410Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376