MISSÄ OLET

oletko kokonaan kadonnut,vai pitääkö sininen toyota kuski sinua metsämökissään piilossa?kaipaan sinua edelleen.alkaa tuntumaan että olet vain unikuva kaunis,harha haihtuvainen.tunteeko kukaan Lisaa???
2523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

teljettynä mökissä sain hieman hegähdysaikaa kun tuon raiskaajan kullista rupes tulemaan verta

Äänestä
  • tekstiä.pitäisit nuo karmeet rivouksesi pöytälaatikossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lisa kaipaan kirjoitti:

oletko kokonaan kadonnut,vai pitääkö sininen toyota kuski sinua metsämökissään piilossa?kaipaan sinua edelleen.alkaa tuntumaan että olet vain unikuva kaunis,harha haihtuvainen.tunteeko kukaan Lisaa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu