Ongelma naisten kanssa

Ei oo pokkaa mennä puhumaan hyvännäköisille naisille. Olen 14-v, enkä vielä ole seurustellut kenenkään kanssa.
5970
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

no, sit ei voi mtn :) emmäkää oo seukannu kenenkää kaa :)

Äänestä

Joo ymmärrän. Ei kannatakaan mennä. Tyytyisit nyt ihan vaan tyttöihin ensin.

Äänestä

oon kans 14w ( toistaiseks ) ja en oo seurustellu ikinä.. ulkonäös ei mitää vikaa moni kehuu nätiks ja tällee.. mut en uskalla mennä puhuu naamatusten kellekkää :I

Äänestä
  • Joo mulla samanlainen ongelma on ollu. Mut kun kadulla tulee suunilleen saman ikänen muija vastaan niin sanon joskus ihan pokkana (siis jos tää muija on hyvännäköne) et " hei beibi, miten menee"? niin se kohentaa itsevarmuutta kokeilkaas ihmeessä. ja ensimmäisen kerran ku menin juttelemaan ihastuksen kohteelleni joskus aikoja sitten niin meni päin honkia. :D

    Äänestä

hmm 14 vuotta ole nainen vaan pikkutyttö

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


14v =( kirjoitti:

Ei oo pokkaa mennä puhumaan hyvännäköisille naisille. Olen 14-v, enkä vielä ole seurustellut kenenkään kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu