Jippu

virkistävä tulkitsija, eikö?
6398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mieki tykkään :)

Äänestä
  • tuossa eilisessä ketjussa "naisten kiittämättömyydestä" käytiin laajaa debaattia.
    Zen Cafe on tehnyt hauskan laulun: "mies jonka ympäriltä tuolit viedään, mies jonka nimi ei mieleen jää ja mies jonka talossa on suorat seinät"
    Identiteetti hukassa ja sitä flirttiä vailla....

    Äänestä

  • kawe kirjoitti:

    tuossa eilisessä ketjussa "naisten kiittämättömyydestä" käytiin laajaa debaattia.
    Zen Cafe on tehnyt hauskan laulun: "mies jonka ympäriltä tuolit viedään, mies jonka nimi ei mieleen jää ja mies jonka talossa on suorat seinät"
    Identiteetti hukassa ja sitä flirttiä vailla....

    sepä ikävää, mites se silleen?

    Äänestä

vaiko ai juu taitaa olla musikantti, tukitsija...

Äänestä
  • ja saat kuulla nättiä laulantaa ))

    Äänestä

jippu

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kawe kirjoitti:

virkistävä tulkitsija, eikö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu