Haisee

On tainnut taas olla Lemiltä porukkaa liikenteessä, kun paska haisee pitkin kaupunkia.
3973
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tuprahteli tuulipuku Petran peräpäästä.

Äänestä
  • mitäs pienistä haju haitoista, kun sillä saa kauppoihin hyvää ja terveellistä ruokaa.

    Äänestä

Tiiätkö yhtään elävää oliota,jonka paska ei haisisi. Vaikk ois kuin hieno takapuoli niin aina se haisee.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tuulipuku-petra kirjoitti:

On tainnut taas olla Lemiltä porukkaa liikenteessä, kun paska haisee pitkin kaupunkia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu