Onko tässä asunossa ylihintaa?

Talo on vuokratontilla.

www.etuovi.com/kohde/963505
4859
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tietenkin huomasit että ko. hintaan 370 000 euroa myynnissä Espoossa(!) KAKSI taloa.

Toinen tuo 3h, 56m2, -05 ja lisäksi 4h, 127m2 -90.

Yhteensä siis 183m2 kahdessa erillisessä uudessa/uudehkossa talossa. Ei minusta paha hinta lainkaan!

Äänestä
  • Tässä rysä johon joku aivan varmasti astuu..

    Äänestä

Ei tietenkään!

Pelkästään ilmalämpöpumppu maksaa 295.000 euroa. Ja kaupungin vuokratontilla on aivan järjestön statusarvo!

Ostan itse näitä vähintään viisi kpl heti kun vaan Sampo-pankin tunnukset alkavat toimimaan!!!

Äänestä

Onko Helsinki Suomen pääkaupunki ?

Siinä sinulle vastaava kysymys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysymys? kirjoitti:

Talo on vuokratontilla.

www.etuovi.com/kohde/963505

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu