veli

MTV3 chatissa 21.8.2003

"mun veli osaa kattoo onko naisilla vettä keuhkoissa, se hieroo tissiä ja jos pikkuhousut kostuu niin vettä on keuhkoissa."

nauroin niin että tupakka lens suusta :)
11692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

olikai se ihan hyvä vitsi jos sulta kerran tikkari lens suusta, ja dildo perseestä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nalle^ kirjoitti:

MTV3 chatissa 21.8.2003

"mun veli osaa kattoo onko naisilla vettä keuhkoissa, se hieroo tissiä ja jos pikkuhousut kostuu niin vettä on keuhkoissa."

nauroin niin että tupakka lens suusta :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu