Blackout: Deluxe Edition.

....

Onko se ilmestynyt? Onko jollain tietoa milloin se ilmestyy? Tuleeko se myyntiin myös Suomeen? Tuleeko sitä vain rajoitettu määrä?

Kiitti vastauksista jo etukäteen, minulla ei vielä ole Blackoutia koska olen odottanut Deluxe Editionia. :)

3

218

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mutaa mullla on blacout levy

      en tiedä tuleeko mutta blacout levy on hyvä

      • tätä tietoa ;D

        Britneyn Blackout Deluxe Editon on siirretty julkaistavaksi 28.lokakuuta.


      • BritBrit
        tätä tietoa ;D kirjoitti:

        Britneyn Blackout Deluxe Editon on siirretty julkaistavaksi 28.lokakuuta.

        Mahtaakohan Deluxe versio nähdä koskaan päivänvaloa, sillä viimesimmän tiedon mukaan uutta, seuraavaa albumia kaavaillaan jo tulevalle joulukuulle 2008, ja sitä ennen lykätään pari singleä ulos.

        Olen kyllä itse enempi sitä mieltä, että Blackout oli turhan hyvä kokonaisuus hukattavaksi Britneyn henkilökohtaisen elämän syövereihin. Nyt jokseenkin jaloillaan taas seisova neiti voisi aloittaa kevyesti, ja promota vähän Blackoutin uusintajulkaisua tai jotain.

        Blackout-aikakausi halutaan kuitenkin jättää taakse, koska viime ajat ovat olleet kirjaimellisesti melkoista blackouttia Briitulle.

        Haluaisin aidomman, henkilökohtaisemman ja rauhallisemman comebackin, enkä mitään Briitun paluuta isoille lavoille, kymmenine asunvaihtoineen jne. Nyt jotain vähän nöyrempää, eikä hyppyä takaisin siihen työtahtiin, ja oravanpyörään, josta Briitu aikanaan kapinoi pois, ja päätyi nykytilaansa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP jo 100 % suositumpi kuin persut

      Kertoo Hesarin uusin kannatuskysely. Demareiden kannatus on miltei tuplat verrattuna persuihinl. Suomen kansa ei selväst
      Maailman menoa
      70
      10528
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      240
      4494
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      155
      3892
    4. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      161
      3388
    5. PS ylivoimainen nousija myös HS:n gallupissa, SDP laskee taas

      https://www.verkkouutiset.fi/a/hs-gallup-sdpn-suosio-laskee-ps-nousussa/#0a7d2507 Ylivoimainen viime kuukausien nousija
      Maailman menoa
      40
      3138
    6. Valtavasti suomalaisia asunnottomina, mutta ei yhtään somalia

      tai muuta kehitysmaalaista. Mites tässä näin kävi? Tiedän hyvin, että esim. somaleita lentää ulos mm. Hekan asunnoista,
      Maailman menoa
      43
      2847
    7. Mikä tämä henkilö mahtaa touhuta Parkanossa

      Kamalaa https://www.ylasatakunta.fi/teksti/pirkanmaan-karajaoikeus-vangitsi-koiran-tappamisesta-epaillyn-6.68.127794.b58
      Parkano
      32
      2320
    8. Ikävä sinua mies

      Vuosia kuluu, mutta tunteet ei ole hävinnyt. Tasoittuneet toki, kun ei olla nähty. Järki palannut päähän kuitenkin. Se i
      Ikävä
      20
      1930
    9. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      62
      1726
    10. Sulla on avaimet ja keinot

      Jos haluat jatkaa tutustumista. Itse olen niin jäässä etten pysty tekemään enää mitään. Pidempi keppi johon on helpompi
      Ikävä
      25
      1445
    Aihe