Eli olisko kenelläkää henkilökohtasii kokemuksii ko.
pyöräst? plussa - miinukset?
pyöräst? plussa - miinukset?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
muuten mainio peli mut tärisee melko paljon.monesti kuullu väitettävän et toi moottori ei tärise mut koskee varmaan vanhempia kaasarikoneita.kannattaa kokeilla ajoo yli 4000 kierroksilla.
ei ole mitään miinusta sanottavana tästä pyörästä. olen nyt ajanut sillä reilut tuhat kilometriä ja menossa ekaan huoltoon jossa tarkistavat säädöt, vaihtavat suodattimen ja öljyt. näppärä käänneltävä, ryhdikäs ajoasento, vääntävä kone. sillä on niin ilo painella mutta ei se ihan pitkän matkan pyöräksi paras mahdollinen pystyn ajoasennon takia. itselleni ostin käyttötarkoituksella: hauska ajettava työmatkoilla ja iltalenkeille, vähän sellainen kikkailupyörä. jalat yltää hienosti maahan (174cm)
ja olikos siinä 48 heppaa ja ne kuljettaa ihan sopivasti. kivat pörinät siitä kuuluu ja on se sellainen katseenvangitsija. jos olet ajtellut hankkia niin hyvä valinta. se on hyvä valinta ekaksi pyöräksi mutta käy kokeneemmallekin kuskille. ite olen ajanut vuosia erilaisia pyöriä ja vaihdoin siis tänä keväänä 600cc tehohirviön tähän ja hyvä oli vaihtokauppa.
minkä verran pyöräsi tärisee yli 4000 rpm.
niin, ihan täytyi miettiä, että kuin se tärisee mutta ei mainittavasti koska en ole huomioinut mitään erikoisempaa tärinää. ajelen huomenna pärrällä töihin niin täytyypä oikein tarkkailla tuota niin laitan ens viikolla tänne viestiä jos on jotain mainittavaa.mutta on se niin hieno peli ajella, ketterä ja sopivan nopea.
penkin kautta tulee aika paljon tärinää.paikallaan kierrättäessä ei paljoa mut ajossa kyllä.yli 90 km/h nopeuksissa häiritsee sen verran et matka ajo ei tunnu pidemmän päälle kovin mukavalta.saatta olla myös yksilöissä eroja.päästömääräysten mukaset seokset vois olla syynä kun käy laihalla.mikä vuosmalli sulla.mun 2006.onkohan uudemmissa jo lambda ohjattu ruisku.