Omistan vanhan DVD-soittimen ja kaverilta lainasin DVD-elokuvia , jotka kaveri on ilmeisesti polttanu jollain nerolla ehkä. Nää ei toimi mun dvd-soittimessa. pysähtelee , mutta teitokoneen dvd-asemassa ne toistuu. Millanen tään tv:een liitettvän dvd-soittimen pitäsi olla, että se tositais näitä levyjä. ja sitäpaitsi, kun kaverilta lainasin erään pitkän tv-sarjan joka oli sillä yhellä levyllä se ei näkyny mula olleskaan siis televisiioon liitettävässa soittimessa. onko näissä DVD-soittimissa jokin numero tai mistä sen tietää, että se toistas tommosia levyjä?
Millanen DVD-soitin
joka toistaa...
3364
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
en tiedä, mutta veikkaisin, että soitimesi on nin vanha, ettei toimi kaikilla DVD-formaateilla.
Millä se katsoo niitä omia tekemiä DVD levyjä ja osta sellanen, eiköhän ne rupea näkymään, jos se kaverisi kerran niitä pystyy katsomaan.
Selvishän se asia, tuo mun dvd-on aika vanhanaikainen kai, kun se ei toista kuin dvd-r levyjä ei dvd r levyjä. Elikkä pitää lainata siltä vain noita miinusmerkkisiä.