what to do!?

¨heartbeat<3

mä en oo ikinä seurustellu kenenkään kaa, kerran kismaillu ja siinä se...Musta ei kai oo kukaan koskaan ollu kauheen kiinnostunu(?)
koulussa oon kaikkien kaveri mut sit ne on siihen yhteen tai kahteen ku niil on niin hyvät perseet..onks jätkille oikeesti niin helvetin tärkeetä se saatanan perse?! sen haluisin tietää..ei mulla kyllä oo mikään kiire alkaa seurusteleen kenekään kaa, vaikka se siltä kuulostais...mut ois se kiva et ois joku :)
kaverit sanoo et oon nätti (en oo kuitenkaan ite sitä mieltä) ite oon vähä ujo et en sillein uskalla mitään tehä...:(
mutta joo ei tästä varmaan saanu mitään selvää mutta.. oon muuten nyt kasilla... mä oon ihastunu viel yhteen mun luokkalaiseen ihanaan jätkään, me ollaan hyvii kavereita koulussa ja olaan me välil ulkonaki samois porukois. en tiiä tarkottaako ne jutut mitään mut meil on omat jutut joita kukaan muu ei ymmärrä jne..:)
se on IHANA ja haluun sen! mitä mun pitäis tehä et se tajuis et oon siihen..?
auttakaa mua...vittu tää teksti on sekavaa joten älkää välittäkö!! :þ ja siihen perse-kyssään halusiin vastauksen kiitos..:)

5

463

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • läskiperse

      ei sillä perseellä niin väliä ole..tosin kasiluokkalaiset pojat on vielä aika lapsia, joten niille on tärkeetä, että tyttö on nätti ja laiha ja hyväperseinen. mutta oota vaan, kun ne siitä kasvaa, niin ei sillä ulkonäöllä ole mitn merkitystä. itse olen nätti, omasta ja muiden mielestä, mutta mulla vaan on ehkä hieman liian iso peppu, joten yläasteella en voinut edes kuvitellakaan että joku poika olis musta ollut kiinnostunut, mutta nyt seurustelen onnellisesti maailman ihanimman ihmisen kanssa :)

      • rehellinen_sika

        Kyllä se vaan niin on että jos on puutteessa niin ei sitä ulkonäköä enää niin paljoa jaksa kattoa.


    • Ginah

      heissan tyttönen :)

      mun kasiluokasta on jo 7 vuotta aikaa... mutta hyvin samanlaiselta meininki kuulostaa vieläkin!

      on ihanaa ja kutkuttavaa olla ihastunut ja nuori. faktaa on tosin, että 14v kundeja kiinnostaa tytössä peppu ja tissit, tai siis perse ja bosat :D

      anyway.. muista se, että on "beibejä" joita pojat haluaa päästä puristelemaan vaikkei niillä olis aivoja, ja sitten on kivoja tyttöjä, joista tulee tyttöystäviä :) faktaa on myös, ettei pojillekaan se lähestyminen ja aloitteenteko ole niin helppoa, kuin ensinäkymältä vaikuttaa..

      nuoruus menee ihan liian nopeesti ohi! musta tuntuu ku kasilla ois ollu vielä eilen, se oli ehkä mun "teiniaikojen" paras vuosi ja nyt mä jo kalkkistelen ammattikorkeessa..

      hubaa syksyä ja onnea se ihanan pojan suhteen!

    • haertbeat

      jep, no kiitos teille jne..:)
      toivottavasti jotain tapahtuu meiän välil..onneks ollaan sentään kavereita! :)
      hyvä syksyä teilleki!

    • heartbeat<3

      jep, no kiitos teille jne..:)
      toivottavasti jotain tapahtuu meiän välil..onneks ollaan sentään kavereita! :)
      hyvä syksyä teilleki!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      138
      9808
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      148
      5383
    3. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      39
      3982
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      131
      3595
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      35
      2654
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1906
    7. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      359
      1572
    8. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      98
      1567
    9. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      73
      1418
    10. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1376
    Aihe